Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti hogy rendeznétek be/át ezt...

Ti hogy rendeznétek be/át ezt a szobát? Ágyra más megoldás?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam nagyjából felvázolni a szobánkat, főleg az ágykérdéssel van problémánk. Lassan le fogjuk cserélni, mert csomó helyet elvesz és nem tudjuk hogy most kinyitható kanapéágyunk legyen vagy lehajthatós szekrényágy? A kanapéra már meglenne a pénz és szükséges lenne lecserélni mert már tropa az ágy, viszont a szekrényágy még mire kész lenne.. de az meg kényelmes..

De ha szekrényágy lenne, akkor full szekrényszoba lesz, és hogy néz az ki? Az ágy melletti szekrény helyett max betehetnék egy kis kanapét oda h le tudjunk ülni, de akkor is sok s szekrény...


[link]



2015. márc. 13. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg egy fotó a szobáról? Ne haragudj, de így se a méreteket, se a szoba stílusát nem lehet felmérni :)
2015. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kanapé mellett szól, hogy napközben is le lehet rá ülni, lehet vendégeket fogadni.

A szekrényágy szerintem otromba dolog, sok helyet elvesz (meg naponta kinyitni-becsukni), akkor már inkább egy dobogó és alatta a kihuzható ágy.

[link]

[link]

[link]


[link]

2015. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hú, én ebbe a kihúzható ágyba bele is szerettem.
2015. márc. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha elég magas a helyiség: galériaágy, alatta szekrény vagy íróasztal, a földszintre pedig kanapé, dohányzóasztal.


[link]

[link]

[link]


egy másik megoldás lenne, ha az ágy maradna, és a szekrények tűnnének el részben: helyette a fali tárolás lehetőségét használnátok ki, és kevesebb szekrény lenne a szobában. Polcok, faliszekrények, és esetleg egy keskenyebb szekrény maradna. Így is sok hely felszabadulna, pl. egy fotelnek és egy kis olvasósaroknak.


[link]

[link]

[link]

A polcokra rakhatsz kosarakat, ládákat, amibe a ruhák is kerülhetnek pl.

[link]


A harmadik pedig a már általad említett kanapéágy. A szekrényágyat a szekrényszoba miatt nem ajánlanám.


Egy negyedik megoldás lehet a szoba átrendezése, és szintén a szekrény kihajítása. Pl. a nagy szekrényeket kidobjátok, egy magasabb komódszerűt hosszan az ágy mellé helyeztek, egyfajta térelválasztóként:

[link]

[link]

Az íróasztal az ággyal szembe kerül, és így az ágytól jobbra a fél szobát kialakíthatjátok üldögélésre:

[link]

2015. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Esetleg az ajtót át tudjuk tenni az ágy helyére!
2015. márc. 13. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!