Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nappali 3 fala szürke (még...

Nappali 3 fala szürke (még nem tudom, hogy sötét-, vagy középszürke), az ablak fala sárga. Szerintetek jó lenne a szürke függöny? Vagy sok lenne? Milyen színt javasolsz?

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A szurke se lenne rossz,de pl a bordo se vagy a sotetkek se
2015. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Neeeeeeeeeeee!!Nekem volt szürke függönyöm. Elsötétítette az egész szobát! Olyan félhomályos volt, mint egy ravatalozó!!!Valami vidám szín,vagy hófehér!
2015. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kifelejtettem, hogy sötétítő függöny lenne.

Igazából kizárólag nyári kánikulában használnám a délelőtti órákra, amikor nagyon besüt a nap.

Eredeti funkcióját nem töltené be, csak dísz lenne. És rövid, nem földig érő, csak az ablakpárkányig.

2015. márc. 16. 21:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt a szürke-sárga színkombinációt hogy találtad ki? Biztos, h középszürke falakat akarsz nappaliba?
2015. márc. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért? Igen, biztos.
2015. márc. 17. 13:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Bár most már lehet, hogy az egyik fal vegyesen lesz szürke és sárga. :)
2015. márc. 17. 13:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Először én is szürke szînt kevertettem, de felkenve olyan volt, mitha nem lenne befejezve a szoba, furcsa volt a betonszín.

Amúgy passzolna hozzá a téglaszínű, vagy a lila függöny is. Attól függ milyen hatást akarsz elérni.

2015. márc. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szürkét semmiképp, az már nagyon sok lenne! Vigyetek bele valami színt annak megfelelôen, amilyen színvilágot akartok a nappaliba.
2015. márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!