Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jó ötlet a konyhában a faburko...

Jó ötlet a konyhában a faburkolat?

Figyelt kérdés
Mert arra gondoltam hátha a pára és gőz nem tesz neki jó, illetve beveheti az ételek szagát

2015. márc. 21. 21:00
 1/10 anonim válasza:
Nagyon esztétikusan néz ki, a pára minimális kárt okoz benne. Én választanám.
2015. márc. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 supra01 ***** válasza:

Hova gondoltad a "faburkolatot"?

Számolni kell azzal, hogy nagyobb esélye van mozognia, szóval az elkészítéskor ezt figyelembe kell venni!

2015. márc. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A falra gondoltam mindenhova, nem tapéta, csempe...hanem faburkolat
2015. márc. 22. 11:58
 4/10 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy készìtêsnêl figyelembe kel venni?

Szorosabban kell összeilleszteni, vagy hogy?

2015. márc. 22. 12:00
 5/10 supra01 ***** válasza:

Szerintem fel lehet tenni, nem lesz gond vele.

A felrakásnál arra kell figyelni, hogy milyen a faanyag nedvességtartalma, de ezt az asztalos majd tudja, reméljük.

Ha megfelelő a szellőzés a konyhában, akkor a pára sem lehet nagy gond, nem okoz problémát a konyhában sem. Azért figyelni kell rá, hogy panelba kerül a burkolat vagy családi házba, télen vagy nyáron tesszük fel stb, de ezt a jó asztalos tudja.

2015. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Nagyon esztétikusan néz ki"


Szerintem fantasztikusan izlestelen, nem csak konyhaban. Konyhaba, ahol folyton froccsen a dzsuva es torolgetni kell, inkabb csempe passzol.

2015. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem jö ötlet, a tűzhely és aunkapultra semmiképp sem. gőz, ételszag, fröccsenés, hő (tűz!)

egyikre sem immunis a faanyag.

2015. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

és ha lakk réteg kerül rá akkor is bevenné a szagokat?

a tűzhelynél, mosogatónál csempe lesz

2015. márc. 22. 14:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Tehetsz rá bármit (lakkot, lazúrt) nem tudod tisztán tartani és egy idő után elzsírosodik, de annyira, hogy ragadni fog.

Ha esetleg mostanság penészesedik valahol a fal az a fa alatt is fog, ezt is figyelembe kell venni.

2015. márc. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hasonló faburkolat van nálunk: [link]


Évek óta megvan, nincs semmi baja, sokkal könnyebben tisztítható, mint a csempe, még a mosogatószer is elég hozzá, egyáltalán nem zsíros. A mosogatónál is ilyen van, ott sincs semmi baja, pedig több a víz. A pult is tömör fa. A konyhában egyedül a földre nem raknék fát.

2015. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!