Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy tini lányhoz milyen...

Kincs_02 kérdése:

Egy tini lányhoz milyen sötétítő függöny illik? L/14 (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szülinapomra a szobám felújítását kaptam. Elég jól haladok, de a függönynél elakadtam. A falam vajszínű, egy nagyon világos tejeskávéhoz tudnám hasonlítani, szőnyegem még nincs, úgy terveztem hogy a függöny és a szőnyeg majd passzolni fog egymáshoz. A stílusomat kicsit sportos de divatos,főleg csajosnak mondanám.. Valami színesre gondoltam, hangsúlyosra, de még semmit sem találtam. Ötleteknek örülnék (képekkel) és boltokkal ahol be tudom szerezni. Ár kategóriám nincs, de nagyon drágát nem szeretnék.

Egy normál méretű és egy teraszajtó méretű ablakra keresek függönyt.



2015. márc. 29. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
bordó,sötétkék
2015. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szinte bármilyen szín illik hozzá, itt 1-2 példa:


mentol vagy szürkéskék

[link]


vörös

[link]


korallpiros

[link]


tübbszínű, mintás:

[link]


zöldeskék

[link]


[link]


napsárga

[link]


narancssárga

[link]


padlizsánlila

[link]


fűzöld

[link]


Az én kedvencem a kék minden árnyalata elsősorban. A türkizt vagy hasonlókat nagyon szeretem bézzsel, halványsárgával. Ha a szobád egyébként egyszínű, a bútorok is hamronizálnak és egyszerű stílusúak, akkor akár egy színes függönnyel is feldobhatod, és egy natúr vagy a függöny egy fő színével megegyező szőnyeggel.

2015. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!