Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi értelme van a lakáson...

Mi értelme van a lakáson belül elhelyezett lábtörlőknek?

Figyelt kérdés
Barátnőméknél láttam, hogy minden szoba ajtajában van egy lábtörlő a házukon belül, és ott is belépés előtt lábat törölnek... Tehát mondjuk kimegy valaki a nappaliból a konyhába, akkor amikor megy vissza, megtörli a lábát... ennek mi értelme lehet?
2015. ápr. 1. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van. A konyha padlója nem mindig tiszta. Nem mosol fel óránként.
2015. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem sok értelme van. Legfeljebb a lábtornázásnak. :) Persze ha a konyha padlója koszos, akkor talán megértem, ha nem akarja a konyhai koszt bevinni a szobákba. De feltételezem, hogy a konyha padlója is tiszta, akkor nincs értelme a lábtörölgetésnek. Ez túlzott pedantéria, túlzott tisztaságmánia. Van, aki enélkül értelmetlennek tartja az életet, vagy a lakásban lakhatást. De nem kell megsérteni a barátnődet, legfeljebb ha ő jár nálad, kihangsúlyozhatod, hogy nálatok nincs jelentősége a lábtörlésnek, sőt, lábtörlőd sincs, csak a külső ajtónál.
2015. ápr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a konyhában leszóródik valami, azt fel lehet seperni, ha kiömlik valami, azt fel lehet törölni. Fölöslegesnek tartanám, ha óránként kényszert éreznék arra, hogy fertőtlenítővel feltöröljek. Egy nap egyszer az esti mosogatásnál egy seprés, és minden másnap egy feltörlés.
2015. ápr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk elég nagy a ház. Mondjuk a szobák előtt nincsen, de a szintek között lent is fönt is van. Az előszobában a kinti cipőket is lábtörlőkre tesszük. Ezek összeszedik a szöszöket, illetve egy lábtörlőt könnyebb kirázni, mint az egész szintet felmosni.
2015. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem van
2015. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mi a fene ***** válasza:
Nálunk a szobában belül van, hogy ne a parkettára lépjünk, ne kopjon !ha a nappali szönyeges, akkor megértem, mert a konyhából vihet be morzsát pl. mindig nem mosunk fel, csak naponta-kétnaponta.
2015. ápr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!