Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Átlátszó üveg van az ajtómon...

Átlátszó üveg van az ajtómon és így könnyen be lehet látni, ötletek?

Figyelt kérdés
Nyilván csak homályosan, de így is zavar, hogy aki eljön az ajtóm előtt, az belát, így mondjuk öltözni, egyéb dolgot csinálni macerás, mert kicsi a szoba, nehéz nem a látótávolságon kívül lenni. Van valakinek valami kreatív ötlete, hogy mit tegyek rá? Posztereket nem szeretnék, abból már kinőttem. :) Függönyt macera lenne, mert oda kéne szögelni vagy ilyesmi, de akkor meg maradandó kár lenne az ajtóban. Köszönöm az ötleteket! :)
2015. máj. 26. 17:22
 1/4 savanyújóska ***** válasza:
100%
Barkácsárudában, ezermesterboltban biztosan van rá fólia, az elég könnyen megoldaná. (Ha nagyon paranoiás vagy, akkor pl. valami egy irányban átlátszót is lehet venni.)
2015. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
öntapadós üvegfólia, ahogy az előző is mondta, nagyobb papírboltban és tapétaboltban is találkoztam vele (budapesten a panton nevű papírboltban és a tapétacentrumban biztos van). én ilyen helyzetben a sima homokfúvott hatásút venném ( [link] az még kinézetre sem gagyi
2015. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ez a roló:

[link]


a másik ajánlatom a bambusz roló lenne, igaz annak már kellene két szeget az ajtóba ütni.

2015. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. máj. 27. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!