Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 1 nagy vagy 2 külön matrac a...

1 nagy vagy 2 külön matrac a jó matracvédővel franciaágyra?

Figyelt kérdés
Kókuszrétegeset akarok venni. Fordítgatni kell, hogy tovább tartson. Logikusan gondolva tovább tart ha 2-t veszek, mert azt tudom úgy fordítani, hogy az egyik oldalát és a másik oldalát arányosan feküdjem ki. Viszont ha egy nagyot veszünk és összebújunk középen, az be fog süppedni egy idő után! Nem? De mégis szeretünk sokszor összebújni és nem zavarna matracvédővel középen a vágás?

2015. máj. 27. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Praktikusabb a 2x1!
2015. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

2 matrac+1 matracvédővel nálunk bevált. ha jó az ágykeret amúgy is szorosan illeszkednek, és nem érezni a közepét.

de ez függhet matractól is, mert van ahol a szélébe plussz merevítő van és keményebb.

2015. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az összebújósaknak egy nagyot szoktam ajánlani.

A kétmatracosat azoknál, ahol az egyik szétvetett kezekkel, lábakkal, esetleg srégen alszik, és állandóan átmegy a másik térfelére, leszorítva őt. A középvonal jól érezhető, és vissza lehet tuszkolni a túlterjeszkedőt.

Mivel a középvonal jól érezhető kétmatracos megoldásnál, összebújósoknak nem ajánlom, mert kényelmetlen. Persze meg lehet szokni...

2015. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, hogy a matracvédőtől nem érződik.
2015. máj. 27. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, biztosan típusa válogatja...
2015. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 vagyok nekünk nem érezni mint írtam, de ha a matrac széle keményített, akkor azt érezni.
2015. máj. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bizony érezni, nekünk évekig 2 volt, méret szerint tökéletesen illett bele, az ágy 180x200-as volt, a matracok meg ugye 90x200.

Hát nem bújtunk össze középen, mert kemény volt. De ami rosszabb, hoy hiába volt "jó" a mérete, akkor is volt egy lyuk középen. Nem szerettük. Forgattuk mi is, hogy mindkét oldala kopjon.

Most egyszerű kárpitoságyunk van, ingyen kaptuk, és jobban szeretjük.

2015. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A matracvédőt javasdolták, ha 2t veszünk.
2015. jún. 29. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!