Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen legyen a hálószoba...

Milyen legyen a hálószoba festése?

Figyelt kérdés
Most tervezzük a hálószobát, viszont már a festésnél fennakadtunk. Többet szeretnénk, mint egy egyszerű krémszín például, viszont nincs semmi kreatív ötletünk. Nektek melyek a kedvenc hálószobáitok? A festés/faldíszítés szempontjából. Ötletet merítenénk.
2015. máj. 31. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik az, hogy a szoba nagy része valamilyen semleges szín. Az ágy háta mögötti falon pedig van valamilyen extrémebb tapéta, vagy erősebb szín. pár példa:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fenti ötlete teljesen jó, vagy még aszt szokták, hogy a fenti sáv világosabb, vékony stukkó és egy-két árnyalattal sötétebb alatta. Illetve, ha kreatív vagy, a sötétebb fal színét áthullámoztathatod a világosabb fal színébe.
2015. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pompei szexjeleneteit ajánlom.
2015. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 akotka99 válasza:
Atol füg hogy nézük én fehér krém de a citromságát is ajálom attol füg milyen a szoba
2015. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem az is jól néz ki ha az egész fal fából van, valamilyen sötétebb festékkel, vagy bordó/ barnás papír mindenféle mintákkal... a pompeji szekszjelenetek tényleg jó cucc, nekem is olyan van
2015. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!