Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fa rúdkarnisról kérdés....

Fa rúdkarnisról kérdés. Akinek 2 méternél hosszabb karnisa van, meghajlott egy idő után a függöny súlya alatt? Milyen hamar?

Figyelt kérdés
A jelenlegi (sín) 3 ponton van rögzítve az ablakkeretbe, sima szocreál sín, de az új karnist, amit most keresek, az ablakkereten kívül szeretném rögzíteni, sokkal szebb úgy, és hát akkor csak 2 végponton lehetséges ez. Vajon a fa karnis meghajlik akkor? Fémet (kovácsoltvas) vegyek inkább? 2,5 és 2,8 m hosszúak kellenek. 3 függönyfél van fenn, tehát nem tudom középen rögzíteni, ha rúdkarnis.

#függöny #fa karnis #rúdkarnis
2015. jún. 7. 04:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a fa meghajlik. Időnként fordítani kell rajta! A hajlott része kerüljön olyankor a menyezet felé, majd a függöny súlya vissza-húzza!
2015. jún. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyban függ a függöny súlyától. Nálunk 2 soros "diegós" fém van 220 cm-es, igaz középső felfüggesztéssel és 1 cm-nyit sem hajlik be.
2015. jún. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A 2 felfüggesztéses, 250+ centis fa karnisról szól a kérdés.:)
2015. jún. 7. 10:24
 4/6 A kérdező kommentje:

Illetve arról, hogy ha a 2 végét tudom csak felfüggeszteni a rúdkarnisnak, akkor az fémből megoldás-e, az nem hajlik-e.

Sínnél nem zavar be a több rögzített pont sem, ugye.

2015. jún. 7. 10:25
 5/6 anonim válasza:
Nálunk fa van de lehet olyat venni amit középen is lehet rögzíteni, így nem hajlik meg.
2015. júl. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én 2 okot is megírtam, hogy miért nem lehet középen rögzíteni.
2015. júl. 3. 02:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!