Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gáz a fürdőszobában mosogatni?

Gáz a fürdőszobában mosogatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy kb 30nmes részen kellene kialakítani szobát, fürdőszobát, de most rájöttünk, hogy lehet jó lenne egy kis konyha szerűség is ( a ház más részén lesz rendes konyha, csak az közös lenne a szülőkkel, de ha nagy főzés lenne rendezve oda is lelehetne menni). Néztem ilyen minikonyhákat: [link] viszont ezzel az a problémám, hogy sütő rész nincs benne ( ha kaját csinálunk leginkább pizzát szoktunk sütni, nagyon szeretjük, ezért fontos a sütő), a másik problémám, hogy a szoba összképét rontaná a mosogató. Találtam ilyen minikonyhát lecsukható tetejűben is ( [link] ), viszont sütő abban sincs, és magyarországi forgalmazót sem találtam. Arra gondoltam, hogy asztalossal csináltatnék egy olyasmi szekrényt, mint a 2. minikonyha, ami ha össze van csukva nem látszik, hogy az egy "konyha", de nem lenne benne mosogató, csak egy kis szekrény, hűtő, és sütésre főzésre egy ilyen: [link] . Viszont így a mosogatást máshol kellene megoldani. A fürdőszoba pont szemben lenne ezzel a kis "konyhával", így messze nem lenne, viszont kicsit tartok tőle, hogy mennyire kivitelezhető a fürdőszobában mosogatni.

Szerintetek? Esetleg tippeket is elfogadok, hogyan lehetne ezt jól kivitelezni! :) Előre is köszönöm!



2015. jún. 28. 18:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de tartósan nem alkalmas a fürdőszoba mosogatásra, mert nem erre tervezték a porcelán mosdót. Sem a mélysége, sem a hely kialakítása nem megfelelő arra, hogy rendszeresen ott mosogasson az ember.


Ha viszont belinkeled a 30m2 helyiség alaprajzát simán kihozok neked ennyire egy fürdőt, szép tágas nagyszobát étkezővel és egy amerikai konyhát... :)

2015. jún. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

30m2 nem olyan kicsi. Jó tervezéssel lehet a konyhád használható, mosogatóval, sütővel.


Keress meg egy belsőépítészt, vagy lakberendezőt!

2015. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

egy ilyet tudtam most összeütni: [link]

Még annyit, hogy ez egy tetőtéri rész, úgyhogy "dőlnek a falak" :S

2015. jún. 28. 19:35
 4/15 A kérdező kommentje:
ja és ablakok sincsenek még!
2015. jún. 28. 19:36
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem gond kérdező, megoldjuk :)


Annyit még árulj el légyszi, melyik falak dőlnek? Mindkét oldali az ajtókon kívül, vagy csak az egyik? És mekkora szögben, tehát kb. hány méter után van 2 méteres magasság?

2015. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
1,2 méter után van meg a 2m magasság, és minden dől, ahol nincs ajtó :)
2015. jún. 28. 20:25
 7/15 anonim ***** válasza:
Mekkora a tetőnél(falnál) a belmagasság?
2015. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
[link] ha erre gondolsz, akkor 0,9 m :) még ilyen állapotban van! :D
2015. jún. 28. 21:09
 9/15 anonim ***** válasza:
Erre, igen :)
2015. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
:)
2015. jún. 28. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!