Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyibe kerül egy 9 m2-es...

Mennyibe kerül egy 9 m2-es fürdőszoba komplett felújítása?

Figyelt kérdés
Mindent ki szeretnénk cseréltetni + zuhanyzó helyett kádat szeretnénk. Ha valaki esetleg tud egy jó szakembert, azt is megköszönném.
2008. szept. 4. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért nagyon nehéz, amit kérdeztél.

Csak tanácsolni tudom, hogy először találd meg az emberedet, aki megcsinálja, méresd fel vele pontosan, miből mennyi kell, milyen munkákat kell elvégezni. Akire biztosan szükséged lesz, az egy jó burkoló, meg egy vízvezetékszerelő. Te tudod, anyagokra mennyit akarsz költeni, de ha hosszútávra gondolkodsz, felejtsd el a horror olcsó cuccokat. Csempénél min 2000.- /m2 -rel kell számolnod, ami olcsóbb, az hulladék (általában), a kádaknál, zuhanytálcáknál(akril)is a nagyon olcsó (másnak hazudott kínai) felejtős, nincs benne anyag, nyeklik, csuklik, nincs lejtés, selejt,stb. A porcelánoknál Villeroy (alföldi), Roca a minimum! Csapok, szerelvényeknél is inkább egy márkás egyszerű (Kludi, Gröhe,Hansgröhe,Mofém), mint egy No name csilli-villi über trendi a javallott. Esetleg spórolhattok, ha a bontást ti magatok végzitek el a szaki javaslata alapján!

2008. szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az ősszel újítottam fel a fürdőszobámat 7m2. 400.000.- Forint
2010. dec. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!