Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Honnét érdemes ágykerethez...

Honnét érdemes ágykerethez megfizethető matracot venni?

Figyelt kérdés

Derékproblémáim vannak a jelenlegi szivacsos, kifeküdt ágyamtól és tanácstalan vagyok, mert rengeteg cég árul 1000 féle matracot és nehéz eldönteni, hogy melyik lehet a megfelelő.

Egyedül egy 20cm vastag (elsőre keménynek tűnő, masszív) memóriahabos matracot próbáltam, de attól is elfekszem a derekam. (100 kg vagyok)

Nyílván csillagászati árú Cardo matracokban nem gondolkodom. Nem tudom, hogy olyan 50-60 ezernél érdemes-e többet költeni rá!?



2015. aug. 21. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdemes figyelni az akciókat ha nem olyan sürgős mert szoktak lenni leginkább a Jysk-nél meg ha van közeledben pár kisebb bútor áruház ott is nyugodtan körbe nézelődhetsz.
2015. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!