Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fehér szekrénysorhoz falszín...

Fehér szekrénysorhoz falszín és bútorok?

Figyelt kérdés
Egyik szobánk most majdnem üres. Csak egy fehér színű szekrénysor van benne. Szerintetek milyen színre kellene festeni a falat és milyen színű bútorokat venni,hogy jól nézzen ki?
2015. szept. 16. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Akármilyenre.


Főleg, ha parketta van, nem kötött színű padlószőnyeg.


Csak a bútorok színei passzoljanak egymáshoz meg falhoz.

2015. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:

Én másképp közelítem meg a kérdést. Szín tényleg lehetne bármi, hupilila is.. Szóval nem a milyen szín megy hozzá hanem ott kezdeném milyen jellegűt szeretnél? Hightech modern csupa króm és üveg? Nekem nem jön be. Sima modern? Nekem még ez se annyira jön be mert sokszor merev, rideg jellege lesz, nem pedig egy élhető otthonos környezet, amit aztán a divat variálgatások ötévmúlvanevetünk rajta dolgai bonyolítanak. Először szerintem nézegess a neten sokfélét és nézd a színkombinációkat de alapvetően. Ami egy biztos kellemes: fehér fal, fehér bútor és valamilyen barna bútor is, fa tónusú parketta, bézs barna árnyalatú szőnyeg és vagy kék szőnyeg. Kevés fekete de abból csak kicsi (ne legyen kontúros vagy pepita a szoba.


Ami szerintem nagyon kellemes az a rusztikus és modern keveréke. Amivel el lehet rontani: ha a fa szín túl erősen színes és nem pasztelles valóban fa szín. Vagy többféle fa szín ami nem fog illeni egymáshoz, pl sárgás fenyő és mélyebb vöröses fa.

2015. szept. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amúgy miért fontos, neked mi jön be??? :))))
2015. szept. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyelőre a fehér szekrénysor van meg a szobába, plusz tévé, aminek halványszürke "állványa" van.

Padlószőnyeget szeretnék venni plusz egy franciaágyat. Igazából ezekhez kellene színajánlat.

2015. szept. 21. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!