Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen szín illene egy tinilán...

Milyen szín illene egy tinilány szobába, ha világos barna a bútor?

Figyelt kérdés
Átszeretném festeni a falat és a kiegészítőket meg szeretném változtatni, de a bútort nem szeretnék változtatni... Ezért jó lenne ha tudna nekem valaki segíteni hogy milyen szín kombinációk illenek a világos barna bútorhoz???

2015. szept. 23. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

bár ez konyha, de a színeket nézd (krém/lila/sötét fuxia):

[link]


vagy: [link]


vagy (világos lila/sárga/fehér)

[link]


jégkék fehérrel: [link]


piros-fehér: [link]

2015. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TappancsMancs ***** válasza:

Még az a jégkéknek nevezett talán de bocsi nekem csicsaparádé mind. Bár tudom tinilányoknak tetszenek az ilyesmik. Nézegess annyi van neten hogy végére sem érsz, csak akad tetszetős.


Én talán ezeket ajánlanám, legalább kicsit lágyabb színekkel (ne olyan harsány):

[link]

[link]


[link]


[link] #tbm=isch&q=teen+room+wood

2015. szept. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm... Hasznát vettem.. :)
2015. szept. 24. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Én itt is körülnéznék, van egy csomó szobakép benne. Talán a Provence sorozatban érdemes lenne körülnézni:

[link]

[link] illetve ebből van egy idei kiadás is, de kb hasonló képekkel, a 36-37. oldalon találod a színek összefoglalását

2015. szept. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 David82 ***** válasza:
Talán ha megkérdeznétek tőle, hogy milyen színt szeretne a szobájába. Amilyet választ, olyan legyen.
2017. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!