Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kényelem szempontjából van...

Kényelem szempontjából van különbség egy franciaágy, és egy sarokgarnitúra között?

Figyelt kérdés
Hosszúkás hálószobám van, és hely szempontjából praktikusabb lenne egy sarokgarnitúra. Kényelmetlenebb? Rugós , vagy nem?
2015. okt. 12. 23:52
 1/9 anonim válasza:
78%
Mindenképpen a franciaágyat ajánlom. Nekem is volt sarok, folyamatosan fájt tőle mindenem.
2015. okt. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Az ulogarniturak altalaban nem hosszutavu alvasra vannak kitalalva, hanem szuksegmegoldaskent, maximum vendegagynak 1-2 ejszakara.
2015. okt. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Függ attól is, hogy milyen, de ahogy más is mondta, ezek általában nem tartós alvásra vannak kitalálva, csak vendégágynak. Az én kanapém kifejezetten nem kényelmes.
2015. okt. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem is volt sarok, nem túl jó, főleg ha ketten alszanak bele...az egyik mindig az elválasztón fekszik, meg a kihúzhatós rész mindig keményebb is. hosszútávon ahogy írták is jobb a francia :)
2015. okt. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Esetleg lehet egy harmadik variáció is. Egy összecsukható kanapé + fotel.

Az olyan kanapék, aminek egyfoma szélességű az ülő része és a lehajtható háttámla rész.

Ilyenre gondolok: [link] -> közép tájékon ZENO nevezetű narancs színű, fehér párnákkal


[link]

2015. okt. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kanapéágyban nem gondolkodsz? Nagyszüleim ugyan külön ágyban alszanak, de náluk is van egy ilyen, a szüleim is mindig ilyenen aludtak, sose volt franciaágy egyiküknél sem, viszont ezekből vannak nagyon kényelmesek, és helyspórolós megoldások, vannak ágyneműtartósok is. Én most fogok költözni és én is ilyet veszek magamnak.
2015. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerettem volna nappali szerűen berendezni a szobám, A sarokgarnitúra elé üvegasztal, plusz tv a falon, de mégis csak évekig fogok rajta aludni, körbenézek, hátha találok valami megfelelő kinyithatós kanapét.

Köszönöm mindenkinek!:)

2015. okt. 14. 23:31
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Efféle ágyakat is lehet kapni, ezekben vékonyabb matrac van.

Ennél kanapébb formájúak is vannak, csak először az ikea darabjai jutottak eszembe.

2015. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a Szenza bútorait nézegettem nemrég, van pár, ami tetszik, holnap beugrom az RS egyik bemutatótermébe, ha összejön, legalábbis ez a terv, neten ott is láttam jókat.

Ikeás bútorban mi már csalódtunk, öcsémnek volt egy fémvázas matracos kinyitható, ami tönkrement, nem lehetett javítani.

Egy jó kanapéágy is simán jól mutat nappaliban, mellé még lehet tenni foteleket, puffokat, babzsákot, ami most nagy divat lett. :-)

2015. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!