Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Budapesten milyen BÚTORBOLTBAN...

Budapesten milyen BÚTORBOLTBAN tudok venni ággyá alakítható kanapét 40. 000-ig?

Figyelt kérdés

Jysk-öt ismerem.

Nem vagyok pesti, most költöztem fel, és a megbeszéltek ellenére a kiadó elvitte a kanapét.. szóval eléggé sürgős lenne. Használtan is próbáltam keresni, de senki nem volt olyan rugalmas, hogy én azon ma már alhassak - meg hát a hosszú hétvégén... :) Köszi előre is!!!



#franciaágy #ágy #IKEA #JYSK #kanapé #kanapéágy #nyitható kanapé #bútorbolt budapest
2015. okt. 22. 11:36
1 2
 1/16 anonim válasza:

KIKA

IKEA

2015. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Kika - sajnos nem igaz, mert nincs!


Ikea - csak az exarby nevezetű kanapé van ennyiért, amiről jót még nem hallottam

2015. okt. 22. 11:47
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy fölös kanapénk...ággyá alakítható, kinyitva 195x140 cm-es

priviben küldj email címet és délután küldök képet, hátha megegyezünk

2015. okt. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem vissza kellene ereszkedni a földre. Ennyiért normálisat nem fogsz kapni.
2015. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

itt is meg lehetne nézni: [link]


[link] kapcsolat/

2015. okt. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4-es

szerintem meg ne akarj egy önfenntartó nehéz sorsú diák pénztárcájával gazdálkodni! Köszi!

2015. okt. 22. 12:50
 7/16 A kérdező kommentje:
5-ös köszönöm!!!!
2015. okt. 22. 12:52
 8/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem tudod, hogy én miben gondolkozom jelenleg mikor az első saját lakásomat kell éppen berendeznem...


Szóval maradjunk a realitások talaján...


4. voltam

2015. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

4

Valóban. De mondjak valamit? Nem is érdekel. Te sem látod át az én helyzetemet - szerencsére.

2015. okt. 22. 13:19
 10/16 anonim ***** válasza:

szerintem nem kellett volna nekiugranod a válaszolónak, mert nem turkált a pénztárcádban.

de ennyiért valóban nem lehet kapni.

nem hogy normálisat nem, hanem semmilyet.

tényleg csak a használt jöhet szóba.

én a jyskben alapból nem vennék bútort. gagyi minőség, túl van árazva, és nem kezelik a vevői reklamációt. akkor sem, ha hibás terméket adtak el neked, ami otthon kicsomagolás után látszik csak.

ha az ágy szét fog hullani alattad, akkor sem kapod vissza a pénzt, mert biztos nem megfelelően használtad.

a kikában vannak jó dolgok, de azok nem olcsók.

az olcsó kategória pedig a kikában is borzalmas minőség. én épp nagy gardróbszekrényre vadászok. 40-50-60 ezerért a leggagyibb farost bútorlap van. azért én nem adok pénz. a családban volt ilyen bútor, hullott szét, és azért ennyi pénzért nem pár hónapig akarod használnia, amit megveszel.

volt szomszédomék pedig egy elég drága ágyat vettek a kikában. hát nagydarab az asszony, valóban, de egy 100+ ezres ágy bírja már el. nem bírta. tudod, miért? mert pozdorjából volt összetákolva. ők sem kaptak vissza egy fillért sem.


konkrétan ágy: miért kell, hogy kanapé legyen, és kinyitható? egyedül vagy, vagy ketten használtnátok?

tavaly vettünk. mindenhol kerestünk. igaz, ez debrecen, de nagy különbségek nem lehetnek árban.

a nevesebb bútorboltokban a legeygszerűbb kárpitos ágy 90x200 méretben 30 és 40 ezer között van. kis magán boltokban szinte mindenhol 30. szivacsos kicsit olcsóbb, a rugós plusz pár ezer. az magasabb is picit. de magad választhatod meg a kárpitot, többféle anyag van, sok-sok színben. viszont ezekre sok helyen 6 hetet kell várni. és a leggázabb, hogy egyik helyről 8 ezerért akarták nekem házhozszállítani. ja, jut eszembe, akkor is megjártuk a kikát, ahol az ágy sem volt olcsó, és a házhozszállításra 13 ezret mondtak...

hát ezt kaphatod ennyiért.

a jófogáson tényleg nincs semmi? régebbi hirdetéseket is hívj fel nyugodtan, ne gondold azt, hogy már elkelt. mi autóalkatrészt keresünk itt, simán élnek még a több hónappal ezelőtti hirdetések is.

esetleg próbálkozz facebook csoportokban, ha debrecennek van egy csomó ilyen csoportja, akkor pestnek 20x annyi lesz.

pl. adok-veszek pesten, bútor pesten, használt bútor budapest. ezeket beírod, biztos kidob egy csomó mindent.

2015. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!