Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Budapesten milyen BÚTORBOLTBAN...

Budapesten milyen BÚTORBOLTBAN tudok venni ággyá alakítható kanapét 40. 000-ig?

Figyelt kérdés

Jysk-öt ismerem.

Nem vagyok pesti, most költöztem fel, és a megbeszéltek ellenére a kiadó elvitte a kanapét.. szóval eléggé sürgős lenne. Használtan is próbáltam keresni, de senki nem volt olyan rugalmas, hogy én azon ma már alhassak - meg hát a hosszú hétvégén... :) Köszi előre is!!!



#franciaágy #ágy #IKEA #JYSK #kanapé #kanapéágy #nyitható kanapé #bútorbolt budapest
2015. okt. 22. 11:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Semmilyenben. Ikeát, kikát felejtsd el, drágák. Próbálj meg ócskát venni, az kijön annyiból. Bútorbolt sem fogja azonnal kiszállítani, napokat vársz majd rá, amikor ők ráérnek.
2015. okt. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

És tényleg ne ugorj neki annak aki segíteni próbál, inkább legyél neki hálás, hogy az idejét pocsékolja azzal, hogy pont a te nyűgöddel törődjön.

Takarót ledobsz, sporttáska a fejed alá, aztán alvás, esetleg egy felfújható matracot még alád. Ha nincs miből bútort venni, nem finnyáskodunk. Ez ilyen.

2015. okt. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ennyiért csak is használtat fogsz kapni
2015. okt. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Szerencsére ennyi pénzből sikerült megoldanom a problémát.

Köszönöm mindenkinek a segítő szándékot.

Bocsánat, ha nagyon felhúztam magamat a pénzkérdés témán, nem véletlenül tettem, iszonyú nehéz ennyi pénzből megélni, és mindenkitől csak a beszólásokat meg az ítéleteket kapom. Ha lett volna más lehetőségem, nem itt kezdek kérdezgetni. Végülis hála az oldalnak és személyes üzeneteknek sikerült megoldani a problémámat.

2015. okt. 25. 12:13
 15/16 anonim ***** válasza:

Talán mert mindenki megoldja. Ha máshogy nem, akkor úgy, hogy ha nincs miből, nem vesz kanapét... alkudozni közelkeleti szokás.

De a lényeg, hogy megoldódott.

2015. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy megoldódott a dolog. Tény, hogy 4-es válaszoló nem turkálni akart a pénztárcádban, és hidd el, hogy a magyar átlag sem 300ezerért vesz magának ágyat meg kanapét. Csak éppen az a tény, hogy ha 40ezerért akarsz venni bútort, akkor muszáj kompromisszumot kötni. Vagy használtan találsz valami jobb minőséget, vagy újonnan muszáj megvenned az ócskábbat. Azért írták többen, hogy ennyiért újonnan ne keress olyat, amit mindenki dicsér és nagyon jó minőség, mert sajnos tényleg nem létezik.


Én régi ágyat újíttattam fel 30ezerért, ennyiért egy fotelt nem kapni. Betonkemény lett az ágy, ezért plusz fedőmatracot vettem rá. De nem mondhatom, hogy miért nem zsákrugós matracot raktak bele memóriahabos felső résszel, mert tudom, hogy ennyiért egy minőségi sima matracot sem kapnék.

2015. nov. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!