Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen matracot vegyek?...

Milyen matracot vegyek? Memóriahabosat, vákuummatracot, rugósat vagy milyet? Ha lehet nem szeretnék sokat költeni.

Figyelt kérdés
2015. okt. 31. 08:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pedig a matracon nem szabad spórolni, a gerinced megy tönkre egy rossz matracon. Első szempont, hogy viszonylag kemény legyen. A memóriahabosban nem hiszek, nekem rugós van.
2015. okt. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi!Rugósat milyet vegyek?
2015. okt. 31. 09:14
 3/13 A kérdező kommentje:

[link]


Ez jó lehet?

2015. okt. 31. 09:19
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Ahogy én választanék:

Bemennék egy nagy áruházba és nem szégyellnék fetrengeni a matracokon. Akár az összesen helyezkedve, forgolódva, felvéve azokat a pózokat, amikben aludni szoktam. Én pont így választottam ki egy olcsóbbat és nagyon bejött.

A memóriahabbal én sem vagyok kibékülve. Egyszer egy hotelben aludtam rajta és ugyan az áruházban marha kényelmesnek hat, én reggel valamiért úgy ébredtem, mint akit összevertek. Ha memóriahabos is, akkor is csak egy vékony réteg legyen a tetején az, alatta viszont rugós legyen.

Egy képnek ne higgy, ez alapján senki nem fogja tudni megmondani, hogy ez egy jó matrac, főleg hogy ahányan vagyunk annyi igény, megszokás és komfortérzet. Keress fel egy Jysk-et, Kikát vagy Ikeát, esetleg bármilyen nagyobb bútorboltot és ne szégyellj helyezkedni a matracaikon. Többnyire nagy betűkkel ki van írva, hogy mennyibe kerül az adott matrac, így nem kell 40-en végig játszani ezt, mert 30 tutira nem fog árkategóriában megfelelni.

2015. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. okt. 31. 12:00
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

2-nek teljesen igaza van, próbálni kell mindenképpen. sok variáció van, mind anyagra, mind keménységre, súlyhatárra, komfort zónára stb.

Olvasgass először róluk [link] a tanácsok részben. Aztán irány az üzletek. Sztem a pár centi memória habnak nem sok hatása/értelme van, inkább csak tesznek rá, hogy olcsó és jónak tűnjön. Ilyen vastagságban nem látja el igazán a feladatát.

2015. okt. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi!Kipróbáltam néhányat.Csak az egyik boltban találtam megfelelőt 80+ ról volt leárazva 50-re.Nem gondoltam volna ,hogy ilyen drága egy jobb matrac .Mind1 majd máskor megveszem..
2015. nov. 1. 18:04
 8/13 anonim válasza:
Dormeo matracot vettem kb 6 eve 60 ezer volt es 12 ev garancia van ra. Nagyon jo.Csak ajanlani tudom.
2015. nov. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szia.Én a Yatas tipusút javaslom,abból is a leg keményebbet.10 év garanciát ad,rugós,oldalszellőzős,könnyű.
2015. nov. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 űrlény válasza:
Nekünk Konfor matracunk van. Flash fantázia névre hallgat, téli nyári oldalas közepes keménységű. Nagyon szeretjük, lassan érik a csere, mert nyolc éves. Bírja a kiképzés ;-) Be akartam linkelni, de már más lett a neve, talán most Konfor Leal. Találtam egy blogot, amin sok hasonló kérdés van. [link]
2015. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!