Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tapasztalatok a párnákkal...

Tapasztalatok a párnákkal kirakott hátú kanapékról?

Figyelt kérdés
Nekem eddig fix háttámlás volt. Attól tartok, hogy a párnák hamar tönkremennek , szétfeküdjük, tb... Viszont nem találok sehol egy normális fix háttámlásat.

2015. nov. 4. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem vennék háttámlásat, bár gondolom, ebben is van jobb minőségű, mint minden egyébben. Itt már nézted? [link]
2015. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen háttámlásat? amilyet én szeretnék? és mit?
2015. nov. 4. 17:49
 3/6 A kérdező kommentje:
vagyis miért?
2015. nov. 4. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudom elképzelni, hogy kényelmes lehet egy olyan kanapé, amin csak a párnák képzik a "háttámlát", amit egy merev, kemény fa akármi támaszt meg.

Amíg vigyázzban ül rajta az ember, addig biztos kényelmes, de amint fetrengés van, esetleg többen helyezkedünk rajta, elcsúsznak, valaki két párna közé kerül, stb. Nekem ebből a szempontból nem tetszik, de jó eséllyel körbe járnék pár bútorboltot, kipróbálnám azokat, amik tetszenek, elfeküdnék rajtuk, aztán ha beleszeretek valamelyikbe, ám legyen...

2015. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 puritan ***** válasza:
Én is kanapé vásárlás előtt tapasztaltam, hogy rengeteg közülük párnás hátú. Tapasztalatom nincs róla, de nekem sem szimpatikus megoldás. Nem is vennék meg ilyet. Egyértelműen költségcsökkentés miatt csinálják. Vannak azért rendes fix háttámlásak is, csak kicsit drágábban.
2015. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt van ilyen is, meg olyan is.

[link]

2015. nov. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!