Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tudnátok ajánlani praktikus...

Tudnátok ajánlani praktikus dolgokat a konyhába?

Figyelt kérdés
Mármint nem ilyen alapvető eszközökre gondolok,például turmixgép,meg ilyen dolog,hanem kicsi,praktikus dolog tárolásra,szeletelésre + a tiniszobába is ,kérlek titeket :)!

#angol #videómánia #Praktikus dolog
2015. nov. 13. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Almaszeletelő


[link]

2015. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:
78%

Nekem az alma szeletelő, bár sosem próbáltam ez igaz, de nekem fura hogy mi van ha nagydarab almákról van szó? Rajta hagyja a magház egy részét? Mert a közepe adott méretű így szerintem csak bizonyos méretű almákhoz jó, ha meg kisebb akkor sokat vág ki a magház körül. Jó mindegy. Tárolásra mindjárt keresek neked linket egy másik kérdésnél ez már jól össze lett szedegetve.


Jó hosszú listát lehetne írni, nézelődni kéne mindenhol ahol lehet ilyesmiket venni, akár tesco spar obi is. Lakberendezési boltok, háztartási felszerelés üzletek. Tároláshoz műanyag dobozokból rengeteg féle van, jelek vannak rajta hogy fagyasztható- mikrózható- forralható. Nagyon tág lehetőségek vannak, talán pár ritkább, kicsi porcelán mozsár, vajkenő kés, burgonya nyomó kétkaros, hosszú nyelű kanalak mély üvegekhez. Mondjuk.


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__lakberendezes__7306341..


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__felujitas__7285139-hog..


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__lakberendezes__7231514..


Ahol nem magyar oldalon van valami többnyire lehet asszem olyat hazai pályán is találni, bútorboltben, bútor szerelvény, barkács áruházak. Nézelődni kell meg netezni.


[link]


Szobáról meg írhatnál saját elképzeléseket mert ez önmagában is sok, támpontokat.

2015. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
kukta. Nekem a Fagor-tól van kettő - nagyon jó minőségű. Egy étel elkészítése kb.10-15 perc, van hogy folyamatosan fől és előkészítem a következő ételt, kimosom a kuktát és már rakom is oda. Nagyszerű találmány.
2015. nov. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

Kinek mi.

Én például el nem tudom képzelni, hogy az almaszeletelő hogy lehet hasznos, szerintem felesleges, de ez én vagyok.

Én szeretem a "hámozókést", a kedvesen szerint nem jó, neki az "felesleges".

Ha csak apróságra gondolsz hasznos lehet egy konyhai óra, vagy egy digitális mérleg, esetleg egy sütőhőmérő, egy "dizájnos" fakanál tartó (én kistányért használok helyette).

2015. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!