Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyire jók ezek a rácsos...

Mennyire jók ezek a rácsos cipőtartók?

Figyelt kérdés

Ez új találmány és elsőre jónak néz ki, de kétségeim vannak. Nekem soha nem volt, és érdekelne a véleménye, annak aki használ ilyent. Egyrészt kétféle van, a műanyagok szerintem nagyon szűkek és használhatatlanok, de vannak fémrácsosak is, amiknél nagyobb a rekesz, én egy olyanban gondolkodom. De ezeknél is kérdés, hogy

- nem nyomódik a cipő orra?

- nem dülöngélnek a cipők?

- nem koszolódnak, amiatt hogy egymáshoz érnek dülöngélve?

- nem esik a kosz a fölső rekeszből az alatta

lévőbe? (a hagyományosat könyebb tisztítani, nem?)

- és tényleg helytakarékosabb?



2015. máj. 14. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, pontosan melyik típusra gondolsz, de ami nekem van, az rácsos polcokból áll, amelyek meg vannak döntve, így helytakarékos. Egymás mellett vannak a cipők, a talpukra helyezve, így nem dülöngélnek, nem nyomódik az orruk sem semmihez és egymáshoz sem érnek, mert kényelmesen elférnek. Mi alaposan lábat szoktunk törülni, mielőtt belépünk, szóval tiszta talppal kerülnek a polcra a cipők, így a kosz sem probléma.
2015. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem, talán kosaras, vagy rekeszes a helyes kifejezés, de hama bemegy az ember bármilyen nagy bútorboltba, akkor 90% ilyen
2015. máj. 15. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!