Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Csempére ragasztható minta?...

Csempére ragasztható minta? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok,mint pl amivel le szokták ragasztani a régi típusú konyhabútorokat,hogy újabbnak nézzen ki. Márvány mintás,fa mintás,stb. Mi ennek a neve és hol kaphatnék ilyet?
2010. márc. 22. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
én olyat tudok ami ilyen hal mintás vagy gyümölcsös azt a möbelixben lehet kapni.de amire te gondolsz azt szerintem az obiban meg a praktikerben lehet megnézni ott szerintem van.
2010. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg háziasszonyok boltjában,gondolom sima matrica a neve. Az eladók biztos tudnak segíteni. :)
2010. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
OBI vagy Praktikerben is lehet kapni öntapadós méteres matricát...Mindenféle színben kapható.Famintástól kezdve az arany színig.Én üveg mintás matricát vettem régebben,mert üveget rakattam ma konyhaszekrényembe de zavart,hogy sima üveg,és nem mintás...
2010. márc. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csempematrica a neve. Beírog a google-ba és kidob egy csomó találatot, még neten is megrendelheted. De van a barkácsáruházakban (OBI, Baumax, Praktiker stb), tapéta boltokban, fürdőszoba felszerelés boltokban, Moebelixben is láttam már, némelyik háztartási boltban, 100forintosban.
2010. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amit a bútorokra lehet, azt "bútortapétának " hívják azt hiszem, és festékboltba vettem:)
2010. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!