Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van más is rajtam kívül, aki...

Van más is rajtam kívül, aki felnőtt nő létére kupis és nem tart rendet és utálja magát ezért?

Figyelt kérdés
Leány lakás :((((

#kupleráj #rendetlenség #leány lakás
2015. dec. 5. 16:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
5%

Hiába írogatsz privátot kérdező, a stílusod meg tényleg botrányos. Ez egy közösségi oldal, az válaszol, aki akar, ha nem tetszik, nézz magadba, mert az okot ott találod.


Az iszonyú kupis lakásnak az extrém lustaságon kívül igenis van emberi, viselkedésbeli háttere is, mint ahogy a tisztaságmániának is. Két véglet és mindkettő feldolgozatlan lelki gondokra utalhat. Ezt nem én találtam ki, olvass utána. Ugyanis: "ami kint, az bent, ami fent, az lent". Ugye érted! Vagy mégsem?

2015. dec. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%

Én nagyon kupis vagyok, de nem utálom magam érte. Sőt még férjem is van.


Viszont a tisztaságra kényes vagyok. A cuccaimat szanaszét hagyom, de ha pl. felmosok vagy ilyesmi, akkor semmit sem mosok csak körbe, hanem akkor tényleg mindent. Takarításkor szekrények is jönnek ki a helyükről stb.


Férjem meg mindent a helyére rak, viszont a takarításhoz béna. Mi kiegészítjük egymást. Ő pakol utánam én meg takarítok utána.


Amúgy én csak annyit mondok azoknak, akik szerint ez gáz, hogy nem a kupi a gáz, hanem a kosz. Anyósomnál minden a helyén van, minden rendezett, de még sincs tisztaság. Nála, ha elmégy wc-re akkor kezdődik az, hogy nem szívesen ülsz le, és kézmosásnál is kínosan ügyelsz arra, hogy mit fogsz meg. De minden katonás rendben áll. Nálam lehet, hogy össze-vissza vannak a tusfürdős flakonok a kád szélén, meg a mosógép tetején folyton szét hagyom a tégelyeket, a pizsamát, fésűt stb. viszont bármit nyugodtan megfoghaszt, mert minden héten minimum egyszer midnent lerámolok mindenhonnan és kivikszolom.

2015. dec. 16. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amúgy a takarítónőn gondolkodóknak mondom, hogy bizonyos dolgokra megoldás a takarítónő, de szimplán a kupira nem. Vagy csak akkor, ha mindennap jön. Egyébként ha mindent széthagysz, ugyanaz lesz, mivel nem lesz ott folyton valaki, aki visszategye, elhajtogassa stb. Ki fog takarítani, ami tök jó, hogy nem kell szarolni vele, de cuccok ugyanúgy szétszóródnak egy nap alatt utána.
2015. dec. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!