Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Matt járólapból hogy lehetne...

Matt járólapból hogy lehetne fényeset csinálni?

Figyelt kérdés
Nincs valami lakkszerű réteg, amivel le lehetne festeni? A tisztántartás miatt nem bírunk a mattal, megül benne a kosz és ráadásul világos.

2015. dec. 27. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs benne, de én nyilván lelakkoznám (nem szoktak gátlásaim lenne, max. nem jön össze egyes esetekben, amit próbálok. de volt már, ami bevált, pedig igazából nem úgy illik csinálni). Sokféle lakk van, valamelyik bizonyára jó erre.
2015. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aha ,boxold ki .
2015. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fényesen is meg áll a kosz,ha nincs rendszeresen takarítva .Ezért má nehogy a járólapot híbáztassuk .
2015. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tisztántartás alatt a napi legalább három felmosast és heti két felsikalast kell érteni, két hónapos jarolap és szürkül ahol járunk rajta.
2015. dec. 27. 23:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért is tettem fel a kérdést mert új, és az előző fényes fehérrel soha nem volt ilyen gond. Segítséget kérni jöttem nem azért hogy minősítetsenek.
2015. dec. 27. 23:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy speciális padlóm, ami szinte takaríthatatlan, ráadásul a konyhában. S van olyan is, amivel semmi gond nincs. Óriási különbséget jelent a felület simasága, amúgy mindkettő lakkozott, de az egyik nagyon nem sima.
2015. dec. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!