Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel tudnám kicsit feldobni...

Mivel tudnám kicsit feldobni a szobámat?

Figyelt kérdés
Szürke színű a fal, és az egyik fal le van tapétázva türkiz városnevekkel. A szőnyegem és a függönyöm is türkizkékes, de én mégis fel szeretném dobni valamivel. Tudtok ötleteket?

2016. jan. 9. 17:30
 1/2 anonim válasza:

Szia! Érdekes színkombináció, szívesen megnézném képen, hogy hogy mutat. Egyébként függ a szoba méretétől, szerintem ha nem túl nagy a szoba, nem szabad sok dologgal berendezni az csak csökkenti a teret. Amúgy valami jó képekkel sokat lehet dobni rajta, pl. vannak ilyen képek, amik több képből állnak össze, nekem ezek tetszenek nagyon. Ha van valami olyan dolog, amit szeretsz, vagy hobbit, az azokhoz kapcsolódó dolgok is jól mutatnak, és pozitívan hatnak. Néhány jó világítás is hangulatos lehet, bútorlámpák, ledek, esetleg akvárium.

Egyébként fiú vagy lány vagy?

2016. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Ezek nagyon jó ötletek. Köszi
2016. jan. 16. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!