Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi lenne a véleményetek a...

Mi lenne a véleményetek a szobámról?

Figyelt kérdés

Elköltöztünk és új szobám lesz. :) Szerintetek milyen lenne az elképzelésem?

Falak: fehérek

Bútorok: feketék

Kiegészítők: lilák (pl. függöny, szőnyeg, meg úgy minden más)



2016. jan. 11. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Így leírás alapján nekem nem jönne be, de a valóságban lehet jól mutatna. Gondolom lány vagy. Ha neked tetszik akkor ne hallgass másra.
2016. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még feldobhatod a szobád relytett világítással, nagyon jól nézne ki.
2016. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Valami ilyesmit képzeljünk el? Kicsit Saint's Row, ami tetszik, de a fehér falon és fekete bútoron nagyon gyorsan észre fogsz venni minden koszt

2016. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát az a lényeg, hogy te jól érezd magad ott.

Én személy szerint nem szeretem az ilyen egyhangú, nagyon megtervezett berendezéseket, sosem találom otthonosnak. Egy képen jól néz ki, de amúgy olyan hangulata van, mint egy bútorboltnak, bár az Ikea is otthonosabb. Valami összhang és harmónia persze nem árt, de jobb, ha kicsit élettelibb és személyesebb egy tér.

Ja tényleg, a fekete bútort gondold át, ha nem szeretsz/fogsz heti többször alaposan port törölni.

2016. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 supra01 ***** válasza:
Nekem egyébként sem színem a fekete, de az biztos, hogy azt soha nem lehet tisztán tartani, egyből meglátni a port és minden piszkot rajta, ill. nekem nagyon kontrasztos a fekete-fehér párosítás.
2016. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utálom a lilát, de neked kell tetszenie, nem nekem.
2016. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is utálom a lilát, a fehér falakért sem rajongok. A fekete bútorok pedig problémásak. Nagyimnál fényes fekete szekrénysor van, állandóan portalanít.

Ha neked ez tetszik és nem zavar, hogy gyakrabban kell takarítani akkor nekem okés. Plusz valószínűleg sosem fogok vendégségbe menni hozzád :D

2016. jan. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kim Bo Mao ***** válasza:

Barátnőm szobájában a lila, fekete, fehéres (valamilyen világos koszos szín) és a barna dominál. Utóbbi az egyik szekrénye, lila a függönye, szőnyege és egyébb kiegészítők. Az asztala fekete. Ahogy belakta nagyon királyul néz ki, de hozzátartozik, hogy pl.: a lila szín nem pusztán egytípusú felületen mutatkozik, hanem itt-ott felbukkan. Ja és hangulatos kis lámpái is vannak a szobája különböző pontjain. De ő évek alatt lakta be így.

Egyébként így kimondva egyáltalán nem rossz kombináció, de tudni kell az arányokat és az árnyalatokat. Sokat számít a természetes fény és elrendezés is. Ha az egyik előttemszóló linkjére hasonló lilát szeretnél akkor viszont vagy a lilából, vagy a feketéből kell kevesebb (mivel mindkettő ugyanúgy sötét szín), és jól mutat az is ha különböző anyagokon mutatkozik meg. (pl.: fényes, vagy csillogó, vagy matt stb.)

2016. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!