Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy tudok ilyen párnát...

Hogy tudok ilyen párnát készíteni/készítettni?

Figyelt kérdés

Elsősorban otthon elkészítésre gondoltam, de ha nem megoldott, akkor szerintetek hol tudom jó áron megcsináltatni??

[link]


2016. jan. 26. 09:13
 1/6 acelsziv ***** válasza:
Ha tudsz hímezni...
2016. jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát gondoltam rá, de nem kis meló lenne...
2016. jan. 26. 09:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a minta meg van jó minőségben és megfelelő méretben, akkor bármelyik pólónyomtatással foglalkozó cég megcsinálja.


Otthonra is lehet venni speciális textilre vasalható papírt, csak nyomtató kell és vasaló pluszba.


Továbbá ha jó a kézügyességed akkor textilfestékkel is megfestheted a figurákat.

2016. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hiába keresem a jó minőségű képet, nem találom. Csak így van fent a neten.
2016. jan. 27. 08:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a legegyszerűbb verziót kihagytam, megkeresed ebayen és onnan megrendeled. Mr & Mrs pillow néven rengeteg hasonló van, biztos vagyok benne, h ez a verzió is kapható.
2016. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, megtaláltam, de drága. legalábbis nekem :S
2016. jan. 27. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!