Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » WC+bidé (egybeépített) tapaszt...

WC+bidé (egybeépített) tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Újonnan épülő házunkba eredetileg nem terveztünk bidét, de a környezetünk erősen javasolja. Tényleg ennyire jó lehet? Helytakarékosság szempontjából gondoltam esetleg egy wc+bidé megoldásra.
2016. jan. 29. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolatnak jó. De a gyakorlatban sokan csak dísznek használják. Az egybeépítettnek sem használják a bidé részét. Tehát ez olyasmi mint a kenyérsütő gép. Nagy lelkesedéssel megveszed, aztán pár használat után feledésbe merül.
2016. jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem nem ez a véleményem. 17 éve újítottuk föl a lakást, azóta van. Történt egy s más változás, de a legjobban a bidének örülök. Azóta nincsenek aranyeres gondjaim, a komfortérzethez is hozzátartozik a nagy dolog utáni mosakodás. Bizonyos szempontból még jobb is az egybeépített.
2016. jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak néhány tapasztalatról beszéltem :) Az volt a kérdés. Nem vitatom, hogy mások használják is.
2016. jan. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Sok éve használjuk. Ahol nincs lehetőség külön bidé megépítésére, ott nagy segítség az egészséghez, no meg a higiénikussághoz.

Kapható az egyszerű kézi, keverőfejes csappal működőtől a motorizált, digitális, stb. luxusig ....

Van gagyi konstrukció is, egy BP. agglomerációban működő kereskedőnél kapható - a legolcsóbb ....

2016. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nálunk keverőfejes a csap. Az, hogy a meleg vizet átfolyós, gázzal működő vízmelegítő szolgáltatja, nem a tökéletes megoldás se a bidénél, se zuhanyozásnál, de azért megoldható.
2016. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a mostani lakásban nagyon hiányzik. Ahogy idősödik az ember, egyre nagyobb szükség van rá. Jobb megoldás, mint a wc papírral szétkenni az anyagot :-) Szerintem az egybeépítettet kényelmesebb használni.
2016. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam egy drágább (160-ért vettük azt hiszem) van, kicsit vonakodtam az ára miatt tőle, de nőként nagyon higiénikusnak találom.

Melegít, spriccel, szárít, kész élmény használni :)

2018. márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!