Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ötletek, megoldás matrac-probl...

Ötletek, megoldás matrac-problémára?

Figyelt kérdés

Az előző lakásban egy sima felnyithatós ágy, heverő volt, amit nagyon szerettem. Szüleimnél is ilyen van, egyfajta heverő. Szeretem őket, mert nem túl kemény de nem is túl puha a felülete.

Most elköltöztem egy másik albiba, és az itteni ágynak borzasztó matraca van. Rugós, puha, szerintem már ki van feküdve. Hason feküdve mintha "beleállna" a rugója a mellkasomba. Besüpped aladtam, bármit csinálok. :(

Ahogy nézem, Ikeás lehet, de nem akarok emiatt új matracot venni. Sajnos muszáj valamit csinálnom ezzel, mert már lassan egy hónapja teszi tönkre az éjszakáimat. Másnap derékfájás-hátfájás rendszeres azóta.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Mi segített? Mit lehet csinálni? Csak az új matrac megoldás? :( Főbérlő nem fogja miattam kicserélni, ez 10000000% és gondolom nem is feladata.


Minden értelmes, segítő választ köszönök.


2016. febr. 14. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézzél az otthonihoz hasonló, hasonló ágyat, vagy matracot. Ki lehet fogni olcsón jó dolgokat. Ha költözöl viszed magaddal.
2016. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, azt akartam írni, h az otthonihoz hasonló, használt ágyat v matracot
2016. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen csak a csere segít.
2016. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Életed harmadát az ágyban töltöd, ezért nagyon sokat számít a matrac minősége. Mivel már érzed is magadon a hatást, vagyis a hátfájást, mindenképpen cserélni kell a matracot, ne akarj komolyabb gerincpanaszokat okozni magadnak a halogatással. A legolcsóbb habszivacs is jobb a hátadnak, mint a süppedős, ezeréves rugós matrac, aztán legfeljebb később lecseréled egy komolyabbra, amikor több pénzed lesz.
2016. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Márpedig venned kell valamit (vagy szerezned, az én igen remek matracom anyóstól van, bámulatos ember, felbukkannak nála ilyen hasznos dolgok). Nekem nincs ágyam (házam igen, de ágyra már nem telt, korábban pedig elvoltam nélküle, mondjuk most is, de most már készítek egy ágyat is), a matracaim is mindig olcsók voltak, de azért mindig olyanok, amiken jól aludtam. Találkoztam már kényelmetlen ággyal is, az nagyon rossz, inkább aludnék 2 hűálózsákon és 3 pléden a földön... Vagy felfújható matracon, bár az sem olyan jó, de egy hátfájdító borzalomnál még az is kellemesebb...


Nem kell hiper-szuper extrémdrága matracot venned, de valami kell, ennél szinte csak jobb lehet!

2016. febr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na ja, életem harmadát nem akarom így tölteni, ez igaz :(

Nem hiszek a drágább egyenlő jobb elvben, szóval körbekérdezek ismerősöket, hátha van valakinél elfekvőben egy normális.

Köszönöm Mindenkinek!

2016. febr. 15. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!