Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Perzsa szőnyeg manapság nem-e...

Perzsa szőnyeg manapság nem-e idejétmúlt?

Figyelt kérdés
Fontolgatom, hogy panel lakásba beszerezzek egy szép perzsa szőnyeget, szerintetek ez manapság nem ósdi egy kicsit?
2016. febr. 18. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem egyértelműen az, de ha neked tetszik akkor miért ne?
2016. febr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Hogyan kell értelmezni az "idejétmúlt" szót ? Ez egy készítési technika, amit manapság is széles körben alkalmaznak. Olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy a könyvolvasás nem idejétmúlt-e, amikor van e-book is.
2016. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Csak akkor nem "ósdi", ha egyrészt valódi kézi perzsa, nem pedig gépi tömegtermék, másrészt az egész lakás berendezése megfelelö - eredeti - stílusban van berendezve. Ezzez természetesen kellö méretü szobák, nappali, konyha, stb kell, ami egy panelban kizárt.


A helyedben foígyelembe vennném a lakás méreteit meg adottságait és olyan módon próbálnám berendezni, ami illek hozzá - azaz modernebb - és nem erölködnék egy müperzsa borzalommal.

2016. febr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem. A mi lakásunkban is van perzsaszőnyeg és nagyon jól mutat, habár ez a bútorokon is múlik. De ha figyelsz az összhatásra - és nyilván fogsz -, akkor szerintem nálad is szép lesz.
2016. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Mit számít neked, hogy olyan emberek, akiket nem is ismersz, mit mondanak látatlanban az általad beszerezni szént szőnyegről?

A te lakásod, a saját ízlésed szerint rendezd be!

Én speciel kiütést kapnék, ha az én lakásomba valaki egy ilyen giccses förmedvényt be akarna rakni, de én a "minimal art" híve vagyok - viszont ettől még Te úgy rendezed be a lakásod, ahogy akarod, nem néznélek le érte. Mint ahogy az sem érdekel, hogy neked tetszene-e az én lakásom berendezése.


Ez azért tetszik: "nem-e idejétmúlt"!

:-)

2016. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szént = szánt

:-)

2016. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Milyen is lehet egy lakás szőnyegek, faliszőnyegek, díszpárnák, falitányérok és korsók nélkül? El se tudnám képzelni, meg nem is akarom. Kisebb lakáshoz kisebb szőnyeget is árulnak, ez nem ezen múlik.
2016. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!