Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ikea vagy máshonnan éri meg...

Hechs20032 kérdése:

Ikea vagy máshonnan éri meg jobban bútort venni a nappaliba? Teljesen felszeretném újítani és max kb.100 ezret szeretnék rá költeni!

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 19:50
1 2
 1/15 TappancsMancs ***** válasza:
51%
Nézd meg mindkettőben a kiszemelt darabok ár/minőségét. Az biztos. Mindkét helyen vannak jobbak.
2016. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
?? 100.000-ből egy kanapé és egy asztal nem jön ki, hogyan akarsz belőle egy egész szobát felújítani?? Nem értem
2016. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szekrénysorra gondoltam.... Azt szeretném nem az egész szobát! Más? :D
2016. márc. 17. 14:08
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Ízlés dolga.


Nekem a Kikából szinte semmi sem tetszik, és amúgy is drágának tartom azért, amit kínál.


Olyan nagyon egyedit nem nyújt, mert az összes legyel bútorokat kínáló üzletben is ugyanarra a kaptafára készülnek ezek a nappali összeállítások, még a praktikerben is azt a stílust lehet kapni, csak épp olcsóbban. Jó, lehet, hogy a kikás jobb, valamivel. Na de komolyan, manapság ezek a színek és formák annyira tipikusan "2015-ben volt menő ez a fehérített szürke laminált bútorlapból készült sor, mert igazi fának max. a fél vak öreganyám nézné" stílusban készülnek, hogy ki akarja őket olyan hosszú távon nézni? Alig lehet már olyat kapni, ami több év múlva is vállalható, nem olyan, mintha valami divathullám múzem lenne a lakás.


Ami legalább részben tömörfa, és kicsit időtállóbb forma, az meg méregdrága, de tényleg.


Az ikeát jobban szeretem, ott is van, ami kifejezetten nem tetszik, de vannak olyan darabjaik, amiket már nagyon régóta árulnak, max. a pác színe változik, és még most is tökéletesen vállalható ráadásul mindenféle stílusú otthonba. Valahogy jobban variálható, nem olyan kötött, kiegészítőket stb. mindig lehet kapni, amik passzolnak, és sok dolog olyan, mint egy üres vászon, amivel azt csinálsz, amit akarsz.

A legjobb pedig az, hogy akármikor be lehet menni, megvenni és hazavinni egy-egy darabot.


El kell menni megnézni, hol van olyan, ami tetszik.

2016. márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! :)
2016. márc. 17. 17:40
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
2016. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
A Dolo olcsóbb, mert outlet áruház. Én tőlük vettem.
2016. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Úristen a dolo 93 ezerért ad olyanokat, amik a 90-es években voltak divatok és az olcsó?
2016. márc. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Máshol se kapsz mást. Éppen ezért különálló szekrényeket válogattam össze (elemes bútor) a boltban. És nem 90-es évek stílusa, egyszerű bükkszínű, két ajtó üvegből, alacsonyabb elemek stb. Jól néz ki.

Nem KÉSZ szekrénysor.

2016. márc. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

IKEA fanoknak: ez jobb?!

[link]

[link]

2016. márc. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!