Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Na szóval van egy lakás...

BiTOPro97 kérdése:

Na szóval van egy lakás hófehér falakkal, (nem volt szíven máshogy hozzá nyúli) teljesen felújított de 30-as évekbeli szalagparketta világos lakkal. Mivel tölthetném ki igényesen, és ideiglenesen a holttereket?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy lakás hófehér falakkal, (nem volt szíven máshogy hozzá nyúli) teljesen felújított de 30-as évekbeli szalagparketta világos lakkal. Kezdem berendezni (pl. rendelésre (tömör kemény fa) óriás tölgyfaágy), de elég sok szoba van, és ruha meg szerencsére gardróbszobában. Mivel tölthetném ki igényesen, és ideiglenesen a holttereket?

#sötét #fehér #lakberendezés #kontraszt #holtterek #távlati tervek #vilégos
2016. márc. 15. 21:47
 1/3 b4r4thg ***** válasza:
100%

A szalagparketta szerintem jól is tud kinézni.

A holtterek kitöltésére a szobanövény ideális.

2016. márc. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó ötletet!


Szerintem gyönyörű a parketta, főleg a nagyszobában néz ki nagyon szépen, csak a modern kiegészítők nagy része elüt tőle.


Háromból ami tipp eddig felmerül a szobanövény, volt az egyik. Azt is tudom melyiket kell ritkán locsolni - utazások miatt fontos/biztos. Van a családban aki elég komolyan foglalkozik a szobanövényekkel.


Még egyszer, köszönöm a jó ötletet!

2016. márc. 16. 10:43
 3/3 A kérdező kommentje:

A "holttér" jelenleg annyi, hogy üvegháznyi növény kellene. De amúgy jó és hasznos ötlet egy két szobában.


Raktam le szőnyeget, az összébb húzza. Egyik szoba kb. plakát kiállítóterem lett.


És tudom, hogy sokan nem örülnek annak, hogy valakinek ilyen gondjai vannak. De ezért amink van, a család az elmúlt kevesebb mint száz évben dolgozott meg. Soha nem voltunk párt vonalon, vagy közelében egyik rendszerben sem.


Off: Nem mentünk vissza apai ágon "törvényes jussunk" Erdélybe visszakérni (a családi vagyonunk), mert közintézmények, és arról nem tehetők magánházai, vagyis villánkból emberek társasháza lettek.

2016. márc. 21. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!