Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel tudnám világosabbá...

Mivel tudnám világosabbá tenni a szobám?

Figyelt kérdés

Sajnos keleti fekvésű, így reggel kb. 9 óráig világos van benne, de aztán egész nap majdhogynem félhomály. Mivel tudnám elérné, hogy kicsit világosabbnak tűnjön? Narancssárga a fal, citromsárga szőnyeggel (ami egyébként világos laminált padlón van), már tettem bele szép nagy növényeket is, ami kicsit segített, de még így sem érzem benne magam túl jól.

Ha átfesteném, milyen szín lenne a jó? Arra gondoltam, hogy talán a narancssárga kicsit erős, és emiatt van minden.


2010. ápr. 3. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Világos (de vidám színű) falak, világos bútorok. És ne zsúfold túl.

Nekem is keleti a szobám, sőt, az egész lakás, de én nem érzem sötétnek. Nálunk mondjuk fehérek a falak, de sötét a szőnyeg. A bútorok vidám színűek (pl. terrakotta színű kanapé, fenyő polcok).

2010. ápr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A lakásomban csak egy szoba volt sötét és úgy tettem világossá, hogy letörtem a szomszéd fájának ágait :'DDD

Csak ajánlani tudom,ha:

-a fáktól árnyékos

-a szomszéd csak nyaralni jár

-nem vagy greenpeaces.


18/L

2010. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Volt előtte egy nagy diófa, de azt már kivágtuk. :D
2010. ápr. 4. 13:51
 4/7 omadjoe ***** válasza:
két marha nagy tükröt a falra! lehetöleg sarokra és egymás mellé merölegesen. mi igy oldottuk meg a félhomályt a közlekedöbe, és még jol is mutatott. ja, és az egyik tökür köré egy polcrendszert is tettünk. és az lett a legvilágosabb helyiség a lakasban.
2010. ápr. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 omadjoe ***** válasza:
*tükrök egymáshoz viszonyitva merölegesen.*
2010. ápr. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 P.Vik ***** válasza:
100%
tükör...minél több...lehet kicsi nagy...össze vissze...de a legjobb ha szembe vannak egymsással, mert igy tudnak egymás között játszani a fénnyel...
2010. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, akkor kipróbálom a tükröket! Köszönöm mindenki válaszát! :)
2010. ápr. 6. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!