Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Bidés wc ülőkéről írjatok?

Bidés wc ülőkéről írjatok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 28. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha ráülök a hagyományos wc ülőkéjére és onnan írok az is jó? Csak mert nincs bidém.
2016. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ok, most barnázok rajta, mit írjak?
2016. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer volt, hol nem volt egy picike wc. Annak volt egy ülökéje fábol. (Tovább is van!)
2016. márc. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kovpet ***** válasza:

LOL, de legyen egy olyan válasz is, amit a kérdező várt :)


Nekem ugyan nincs ilyen, de egy ismerősömnek van.

Drága és vicces, működik. Nekem nem kellene, de aki bidét akar mindenképp, de nem fér el, annak jó lehet.

2016. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Torma Ilona válasza:
A sok közönséges válasz után,komolyan:nekünk van bidenk, ami nagyon jól használható és higiénikus. A WC tetokent vehető bidé tető, csappal - mert azt is szerettünk volna venni, olyan wv-hez lehetséges a felszerelése, ahol meleg vízhez lehet csatlakoztatni. A másik probléma, a kapható bidetetok silány minőségben kaphatók. Az ára pedig aránytalanul sok,60000 Ft.nal kezdődik. Ha van melegvizes lehetősége, megoldható a hagyományos WC-n az ülőke mögé egy állítható fejjel rendelkező csap kiepitese.
2016. márc. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kovpet ***** válasza:
Nem kell feltétlen meleg víz hozzá. Ismerősnek olyan van, ami árammal fűti fel a vizet, átfolyós rendszerben, azonnal. De drága volt, 100k fölött és vagy 5-10 éve vette.
2016. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Michael Jackson eldalolja neked. Bocs, ezt nem hagyhattam ki. :)

https://www.youtube.com/watch?v=-PXnCiMinoc&t=0m44s

2016. ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én az esybid-nél vettem a legdrágábbat.(forgalmazók) Minden forintját megérte. Főleg ha egyébként is kell új csésze + öblítés kiépítés. Aki nagydolog után mos, az csak ilyet vegyen. Ne sajnálja a pénzt a többi csak kompromisszumos megoldás. Előny: Nem kell költözni wc-ről bidére. Kevesebb hely igény. Nem kell pancsolni. Van elszívója. Melegíti a deszkát. Mosás után szárít is. Azért van hátránya is, amit jó, ha tud az ember: Célszerű, sőt ajánlott az állva pisilést elfelejteni. Ha elromlik, pár napig nem lehet használni.
2016. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

megnéztem a kft kínálatát..


[link]


ez japán gyártmány, a jutubon videók mutatják be a használatát..


majd' négy millióért. nekem csak százezresre futotta. ha nem lenne, hiányozna.

2018. márc. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!