Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szánkótalpas szék, vagy...

Szánkótalpas szék, vagy normál 4 lábú az étkezőbe?

Figyelt kérdés

Most készülünk új étkezőszékeket venni: Én a szánkótalpas mellett vagyok, de a párom olyan dolgokat mond ellene, hogy túlságosan rugózik,így nehezen lehet enni rajta, illetve a gyerek majd mikor kapaszkodni fog(most 4hónapos), akkor könnyen leesik róla, mert nem fix, hanem kicsit hintázik a szék.


Mik a vélemények ezekről? Ezek ilyen női parák, vagy tényleg valós indokok a szánkótalpas székek ellen?



#szék #lakás #étkező #szánkótalpas szék
2016. ápr. 17. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk szankotalpas van. Nagyon nehez, jo minöseg. Ezt meg egy felnött is nehezen boritja fel.

Ha, most kellene etkezöasztalt es hozza szekeket vennem, akkor en mar nem ilyet vennek.

Nekem a karpitozott fotelos szekek, retro dizajnban most jobban teteszenek, bar ezt annak, akinek kicsi gyermekei vannak nem ajanlanam.


[link]

[link]

[link]

2016. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a szánkótalpas már nagyon olyan "ja ez évekkel ezelőtt divat volt" hangulatú.
2016. ápr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!