Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyek a legjobb minőségi és...

Melyek a legjobb minőségi és olcsó irodai forgószékek?

Figyelt kérdés
Állandó probléma nálunk, ismeretségi körben, hogy a TESCO-ban és a JYSK-ben vehető székek hibamentesen maximum 1 évet bírnak. Onnantól kezdve a törős, nyekergős, szakadós székek, talán bírnak 2 évet, onnantól az ember kénytelen lecserélni. Viszont ha megnézek egy szakboltot, a legcsúnyább ( karfa nincs, talán nem is dönthető ) 32 ezer forint.

2016. febr. 7. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem 80 ezerért vettem forgószéket, igaz z egy magasabb kategóriájú német gyártmány. De évek óta meg se nyekken, pedig elég sokat koptatom...

Szóval az olcsó és jó nem jár együtt...

2016. febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek a mai gázteleszkópos,4-5 görgős forgószékek,nem akarom megbántani a tervezőjét,gyártóját,és a forgalmazóját,de csak eladásra,és nem használtra készülnek .Cégek talán megtehetik ,hogy 2 évente vesznek újakat .Mint céges karbantartó naponta hozzák a javitani valókat .Rengeteg alkatrész fogyasztanak .

Otthon sem bírta sokáig,hoztam is le a padlásról a 15 éves faülőkés,támlás ,mechanikusan emelhető forgó széket .

Igaz,ezt nem tudom kirugni alólam .Egy ülő szívacs van rajt.

2016. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A főnöknek nagyon drágát vettek.de az is 2-3 év után megadta magát.Ide nem illik ,a jót meg kell fizetni mondás .

Előző .

2016. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anya officedepotos széke is egy év után esett elemeire. Az én forgószékem már vagy 5 éves, de valami noname helyen vettük, nem ilyen ikea-od-jysk, és semmi baja, pedig napi szinten használom, nem is valami kíméletesen. Az előtte lévő gyerek forgószékem az ikeából volt, az mindent kibírt, évekig játszottam rajta űrhajósat, úgyhogy lehet, hogy ott érdemes próbálkozni.
2016. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
office depotban is vannak, érdemes bemenni és megnézni - pl karfa nélküliek már 12-20 ezertől is vannak, nem bőrüléses, de legalább nem izzadsz bele... és kényelmes
2016. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2016. febr. 9. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!