Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen forgószéket vegyek...

Milyen forgószéket vegyek otthoni ülő munkához?

Figyelt kérdés

Mivel 110 kiló felett vagyok, ezért eddig az összes forgószékem tönkrement/eltört stb..

Tudom, ilyen dagadtan nem otthon kellene ülnöm, dehát ez a munkám is egyben.


Tudtok ajánlani valami kényelmes forgószéket, ami bírja a megterhelést? Izegnék, mozgnék rajta, a lábamat is sokszor feltenném, elfeküdnék benne filmet nézve, vagy előre dönteném munkához, szval. szeretem ha állítható.. Az sem baj ha nem bőr, csak strapabíró és kényelmes legyen..


Ötletek?



2016. jún. 5. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, en is keresgelek mostanában pedig en "csak 90-100 kg"-s vagyok de en is szétultem mar néhányat. Mekkora összeget szánnál rá illetve szempont e, hogy az átlagnál szélesebb ülő felületű legyen vagy te is magas vagy ehhez a súlyhoz es csak a terhelhetoseg a szempont? Igazából en 40 alatt semmit nem láttam még...
2016. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát 40 alatt sztem biztosan nem fogok tudni találni, legfeljebb párszor használatos műanyagot, ami úgyis eltörik majd.. Bár a munkahelyemen is műanyag alapú van, de az vmiért tényleg bírja a strapát, nem törik, csak sajnos nem tudom ki a gyártó.. Viszont gondolom jóval drágább is ha nem nagy mennyiségben veszek.. A lényeg, hogy jó lenne minél olcsóbbab kihozni, 100 ezer közelébe már nagyon nem szeretnék elmenni ha lehet..


Egyébként nem vagyok széles (még), csak 195 cm-s magasságomhoz több kiló párosul és elég nagy lett a pocakom is..

2016. jún. 5. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!