Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 32nm amerikai konyha?

32nm amerikai konyha?

Figyelt kérdés
Most vásároltunk egy házat ahol van egy nagy tér, 4x8m. Ide gondoltunk egy konyha étkező nappali megoldást, a kérdésem az lenne hogy szerintetek elegendő e ez a nm ? Ill, hogy egy pultos konyha megoldásnak mekkora méretet rekesztenétek le? Ha mondjuk ott elvennék egy 1m széles és 150hosszú rész spájznak?

2016. jún. 13. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Hát, ez jó nagynak tűnik. A pult szélesség 60-80cm, Mozgástérnek elég max. egy széttárt kéztávolság, úgy 1-1,5m. Több nem jó, mert fárasztó és sok megtett kilométerre számíthatsz. A pult felett rekeszd le a légteret (zárt áthidaló-akár üveg), így a kajaszag nem terjed annyira a lakásban.

Fogj egy kockás lapot, arra vedd fel a méreteket. Azt is csinálhatod, hogy kivágod a konyhát, spájzt és tologatod az alaprajzon.

2016. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BiTOPro97 ***** válasza:
100%
Spejz nélkül, természetesen páraelszívóval csinálhatsz egy szépnek tartott amerikai konyhás nappalit. ;)
2016. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi most alakítottunk mi egy nappali-konyha-étkező részt 43 négyzetméteren (spajz nincs, nem is akartam). Akik látják, mindenkinek nagyon tetszik, tagasnak érzik. Én még egy kicsit nagyobbnak jobban örültem volna. Az sem mindegy, hogy hogyan vannak elosztva az ablakok, hol tudsz bemenni stb. Ami még gond lehet, hogy a 4x8 méter eléggé folyosó jelleget ad a térnek, így okosan kell beosztani.
2016. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
60%
Pultnak, spejznek mindig legyen hely. Pont azzal ne spóroljatok. Gondolj a ballagásokra, esküvőkre, avgy sima kertipartikra. PUlton mindig kell helyzenk lennie:))))
2016. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem nagy. Nagyon sok helyet elfoglal ám az étkező asztal és a kanapé is, nem beszélve a konyhabútorról.
2016. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az egyik fal mentén van az amerikai konyha, van konyhaablak, mellette van a hűtő, a tűzhely bele van építve és a mosogató is. Egy kis farácsos megoldással leválasztott étkező, asztal négy székkel, a másik, nagyobb oldal a nappali, kanapé, tv stb. tetőtéri lépcső, fürdőszoba.
2016. júl. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!