Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Valakinek volt már ilyen...

Valakinek volt már ilyen ikea-s ágya?

Figyelt kérdés
A szobámba szeretnék egy klassz ágyat.A szobám kicsi, olyan 14 négyzetméteres és inkább hosszúkás(téglalap) forma jellemzi.Jelenleg van egy ágyam aminek gyengék a lábai így most szétszedtem az egészet.Maradt az ágyrács plusz a matracom.Nem tudom, hogy az ágy lábát kellene-e valahogy megerősítenem mert nagyon gyengék és mindig óvatosan kell belefeküdnöm az ágyba mert előre hátra megy az egész ágy vagy venni egy másikat.Tehát például a barátommal nem tudunk nálunk aludni e miatt.A matracom sem a legjobb mert sajnos nem voltam ott a vásárlásnál, de az már a legkevesebb mert bemegyek egy matracboltba és kérek tanácsot melyik lenne nekem megfelelő, és gondolom ki is próbálhatnám ott őket.Most azon gondolkozom,hogy lehet új ágyat vennék.Volt olyan is az eszembe, hogy veszek egy sarokülőt aminek ágyneműtartója is van, és ha jönnek hozzám barátnőim arra jobb őket leültetni mint a megágyazott ágyamra.Arra pedig vennék egy fedőmatracot hogy jól aludjak.De félek úgy sem lenne jó.Így szeretném megkérdezni hogy volt e már valakinek ikea ágya ami rácsozott ágyalapból áll , ehhez pedig tartozik a (matrc)láb és a matrac??!az jó lehet esetleg?Vagy mit tegyek?
2016. jún. 30. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekünk a matrac és az ágy is ikeás (malm ágy). Nagyon jó stabil, a matracot pedig imádjuk, igaz nem volt olcsó de olyan puha mintha felhőkön aludnánk ^^
2016. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

nekunk is ikeas MALM agyunk van es nagyon szeretjuk, plusz hozza ikeas matrac (sultan - kemeny), az is nagyon kenyelmes.

jo lehet meg a sarokkanapes megoldas is, de lehet dragabbra jossz ki.

2016. júl. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!