Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Cserépkályha elrejtés ötletek?

Cserépkályha elrejtés ötletek?

Figyelt kérdés
Van a házunkban egy magas cserépkályha nagy kandallóajtóval. Egyáltalán nem illik a felújított házunkhoz, de értékes lehetőség még alternatív fűtésként. Milyen ötleted van arra, hogy esztétikusan el tudjuk takarni a kályhát, de mégis használható maradjon?
2016. júl. 2. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Ha megírnád milyen stílusú a ház könnyebb lenne tanácsot adni.

De amúgy:

Befalazás és fehérre festés:

[link]


Magát a kályhát fehérre festeni:

[link]

Ha jobban megy a házhoz fekete, szürke, stb.is jó választás lehet

2016. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Ja mégvalami: ha olyan hleyen van, akkor lapfüggönnyel is le lehet választani a szobától vagy tolóajtóval.
2016. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Egy cserépkályhát vétek elrejteni,legyen az bármilyen formájú.Nem is tudod milyen értéket rejtenél el .

Egy fekete kandalló szörnyet jobb nézegetni ?

2016. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Előbb válaszoltam ,mint a képeket láttam .Ha ilyenről van szó,muzeális értéket képviselnek .Nem is tudod mi van a lakásodban .De legyen bármilyen,ilyet nem kell titkolni szégyelni .
2016. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó nyughass már, nem mindenkinek egyforma az ízlése. Némely porcelán is muzeális értékű, mégis hányadék ahogy kinéz.
2016. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Vagy eltakarod, vagy használható marad. Döntsd el.
2016. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem kell ám leharapni a fejemet... Tudom, hogy érték a cserépkályha. Nagyjából 12 éves, nemrég rakták újra. Csak azok, akiktől a házat vettük egy generációval idősebbek voltak nálunk. Koloniál bútorok, perzsa szőnyegek, festett vadászképek. A kályha sötét csokibarna színű, beépített csavart oszlopokkal, rózsacsokrokkal, engem kriptára emlékeztet. Mi 35 évesek vagyunk kisgyerekekkel, inkább minimalista ízléssel. Ennyi az egész. Elsőnek köszönöm a választ. Az első, fehér kályha nagyon tetszik. Megérdeklődöm a kályhásoktól, hogy ilyen átalakítást vállalnak-e.
2016. júl. 3. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!