Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vennél szatén ágynemű garnítúr...

Vennél szatén ágynemű garnítúrát mint férfi?

Figyelt kérdés
Fekete szatén ágyneműgarnítúra vásárlásán gondolkodom. Talán szürke párnákkal, de lehet full fekete szatén lesz. Lányok/hölgyek... Bejön nektek, szexinek, izgalmasnak tartjátok ha egy férfi hálójában ilyen ágynemű vár? Esetleg valakinek egyéni tapasztalat, hogy kényelmes-e? Én annak képzelem. Sosem volt még szatén ágyneműm.

2016. aug. 1. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég rossz benne aludni, mert csúszik. Plusz az izzadságot sem "issza" be. Viszont nagyon dekoratív látvány,
2016. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Nőként nem vennék. A világ legkényelmetlenebb, undorítóbb anyagának tartom. Semmi szexit nem látok abban, hogy romantikusan lezuhantok arról a csúszós vacakról.
2016. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene 😊

De tény meg kell szokni különben hamar ficánkolásoknál földön találod magadat. En csak szatén ágynemű be es pizsibe vagy háloingben alszom, en ezt szerettem meg. Nem izzadok bele mivel a szobám mindig egyenletes a hőmérséklete.

Azért szatén es szatén közt is van különbség, nem a kínai olcsó gagyit kell megvenni mert az tényleg olyan mintha egy műanyag zsákban aludnál😃

2016. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pizsi:D. Cuki vagy. Köszönöm mindenkinek a segítséget. A színkombó marad de az anyag lehet inkább nem szatén lesz, bár különleges alkalmakra sztem próbából veszek egy szettet. Köszi mindenkinek!
2016. aug. 1. 22:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz szépen, ezt nem is tudtam. Kösz a linket is.
2016. szept. 13. 12:52
 6/6 anonim válasza:
Nekem is fekete szatén ágyneműm van (most csináltattam fehéret is) és nagyon kényelmes benne aludni. Egy kicsit tényleg csúszós, de én se izzadtam még bele sohasem, pedig selyem ingeben és selyem pizsi nadrágban alszom már vagy 5 éve. Viszont tényleg nagyon jól néz ki és a csajoknak is nagyon bejön, nálam legalábbis élvezték (főleg meztelenül), hogy selyemben kell aludniuk :).
2017. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!