Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fenyőbútort szeretnék venni...

Fenyőbútort szeretnék venni ami jó sok évig kibírja vagy milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Nézegettem a fenyfabútorokat, kétajtó akasztós, polcos szekrényeket. Egyik ismerősöm azt mondta, jól nézem meg, mert az ő fenyőbutoruk hátlapja pozdorja és tűzőkapoccsal van felerősítve és 5-6 év múlva szétesett. A kérdésem az lenne, Mo-on nem lehet venni olyan bútort ami nem esik szét? Mind ilyen pozdorja, tűzőkapcsokkal? Milyen bútort vegyek ami jó sok évig kibírja?

2016. aug. 10. 14:02
 1/3 anonim válasza:

hát meg kell nézni mit vesz az mber az biztos.

Mindenképp meg kell nézni miből van. fábór, mdf, forgácslemez.

ha masszív bútort szeretnél szerintem keress fel asztalosokat. Nem olcsó de legalább van benne anyag.

Mi amit kinéztünk előszobabútort 35.000ért(kb. kinyitottam az ajtót és eldőlt) ugyan azt az asztalos rendes anyagokból majdnem 80.000 ért csinálta.

Sajnos a minőséget meg kell fizetni.

2016. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. aug. 11. 09:38
 3/3 A kérdező kommentje:
ÉN nem rusztikus tilusút szeretnék, hanem egy egyszerű natúr lakkozott világos fenyőfa bútort, nekem az tetszik. Csak gondban vagyok ezzel a pozdorja hátlappal.
2016. aug. 11. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!