Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » SUZUKA forgószék - Megéri...

SUZUKA forgószék - Megéri megvásárolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szobám felújítását tervezem a közeljövőben, már néztem is ki magamnak egy forgószéket a Kikában. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de a többi gamer székhez képest sokkal olcsóbb.

Bár ez biztos azért van, mert nincs olyan minőségű, mint a többi és még nem is gamer széknek nevezik a Kikában. (Bár én attól gamer székként használnám.)



Szóval a kérdésem, hogy megéri-e az árát és hogy kb. milyen minőségre számíthatok, ha ezt a terméket megvásárolom? vagy... esetleg tudnátok ajánlani egyet?



2016. aug. 23. 06:05
 1/5 hellsing71 ***** válasza:

Nekünk van Suzukánk és DXRacerünk, mindkettő a KIKA-ból.


A Suzuka sokkal kevesebbet tud, az egy irodai szék sportautós dizájnnal. A DXRacernek külön állítható a háttámla szöge az ülőlaphoz képest (mind az autókban), és a karfák magassága is. Fekvésig hátradönthető a szék és jár hozzá két párna fej- és deréktámasznak (kivehetők).


A Suzukának három előnye van: kényelmesebb az ülőlapja és befér egy gyerek íróasztal alá is, a DXR nem.


Ha a Suzukát választod, nagyon nézd meg átvételkor. Nekünk az első darabnak kb. 3 centit lejtett jobbra az ülőlapja és a támla két felső "biztonsági öves" lyuka teljesen más méretű volt. Mintha egy tanuló varrta volna. Reklamáltunk, adtak egy másikat, az OK.


[link]

2016. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én most még úgy gondolom, hogy a Suzuka most még bőven elég nekem.

(Nincsnek olyan nagy igényeim, hogy állítható karfa, ülés...)

A mostani székemhez képest, már ez is maga lesz a megváltás, ha megvásárolom.

Attól köszönöm, hogy leírtad a másikat is (a DX Racert-t). Érdekes ez is! :)


Megy a zöld pacsi! ;)

2016. aug. 26. 22:14
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehetne még egy kérdésem? Nemrég ugyanis találtam az Ebay-en egy kiköpött Suzuka széket.

Lehetséges lenne hogy a Kika ezeket a székeket megvásárolja külföldről és nem kicsi haszont rátéve árulja Magyarországon?


(Mert ha ez így van akkor lehet érdemesebb lenne megvásárolnom Ebay-ről, olcsóbban megúsznám.)


Suzuka szék a Kikában: [link]


"Suzuka" szék az Ebay-en?!: [link]


Elég érdekes számomra ez a dolog, ugyanakkor elgondolkodtató.

2016. nov. 12. 22:28
 4/5 anonim válasza:
Bocsi hogy ilyen későn írok,de biztos hogy nem innerendeli a Kika ga megnézed a kartámaszát akkor az eredeti Suzuka széknél párnázva van az Ebay-esen pedig nem + ha megnezed a csillagtalpat ott is van különbség
2016. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Okés. Már megvásároltam az Ebay-ről.

Az ezelőtti székemhez képest már ez is megfelelő számomra.

Azért köszönöm, hogy írtál. ;)

2016. dec. 9. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!