Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ez az ikeás ágy vajon elég...

Ez az ikeás ágy vajon elég strapabíró egy felnőtt számára is?

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 23. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem simán.
2016. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én csak annyit mondhatok, hogy egyszer kivettünk egy szobát egy hapsival, amiben ilyesmi ágy volt. Már attól leszakadt, hogy ráültünk. Nagy nehezen összeraktuk, otthonra semmi szín alatt nem vennék ilyet :D
2016. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mindennapi alvásra kellene, de az olcsóság is fontos lenne.

Akkor hol érdemes keresni?

2016. aug. 23. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez bizony elég gyengének néz ki. Az lehet hogy egy ember aki nem forgolódik, nem mozog az elalszik rajta. De az a láb az nagyon rozoga, instabil.
2016. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De szépen hangzik, hogy tömör fa, igaz? De fenyőből, ami a legszarabb. Ha somfából lenne, már szaladnék is venni.

Ha egy 60 kilós felnőtt vagy, akkor talán. De hancúrozni nem mernék rajta. :)

2016. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy jó ágyráccsak leg tök egyedül úgy, hogy nem sokat forgolódok, talán. De ebbe még matrac meg ágyrács is kell. Bár az Ikeás termékek alapvetőleg kifogástalanok, ebben az ágyban én nem bíznék. A szobában, amiben ülök jelenleg az összes bútor Ikeás és az ágyunk is onnan van, eddig nagyon kényelmesnek és strapabírónak mutatkozott. :)


De ha elfogadsz egy tanácsot, gondolkozz el egy jó kanapéágyban. Vendégeket ültethetsz rá, helyet spórolsz, már benne van a matrac is és strapabíróbb, mint egy ilyen ágykeret. Ikeások közül ajánlom a LYCKSELE és a LÖVAS családot, ezek viszonylag olcsóak. Anyáéknál a nappaliban BEDDINGE van, azon aludtam már sokat, nagyon kényelmes. Sok termékre te választhatod a matracot, de van amiben már benne van.

2016. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!