Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért nem lehet zárt (ajtós)...

Miért nem lehet zárt (ajtós) polcos szekrényt kapni sehol? Csak nyitott polcok vannak, de nem mindenki könyvet akar rajta tárolni.

Figyelt kérdés

Szétnéztem Kika, Jysk, és helyi bútorboltok honlapján.

Vagy sima nyitott polcok vannak, vagy ha ruhásszekrényként van hirdetve, akkor max. 1 polc felül, aztán akasztós rész.

Nem ruháknak kellene, hanem iratoknak, meg mindenfélének, de nem akarok nyitottat, mert sok kacatot el tudnék benne rejteni, meg törölgetni nem akarom.

Miért nem lehet polcos, ajtós szekrényt kapni sehol? Ez olyan különleges bútordarab lenne?


2016. aug. 27. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor inkább irodabútor kategóriában kellene szétnézni. Csak az meg nem biztos, hogy megy a többi bútorhoz...

Vagy egyedi készítés.

2016. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam irodabútorra, szét is néztem, de ott vagy nyitott minden, ami magas, vagy alacsony, komód szerű irattárolók vannak.

Egyébként véletlenül találtam megfelelőt a Praktikerben.

Azért véletlenlen, mert sem ajtós, sem kétajtós, sem polcos lulcsszóra nem dobta ki, hanem ruhásszerényként szerepel.

Jysk-ben is így vannak, ruhásszekrényként, de egyetlen fotó van, zárt ajtókkal, aztán találja ki a hülye, hogy néz ki belülről.

Olcsó bútorlap a Praktikeres, 23 ezer körül van, egyelőre megfelel.

2016. aug. 27. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
nem valami jól néztél körül az iroda bútorok között....
2016. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor esetleg linkelj.
2016. aug. 27. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:

ZÉRÓ Z2

Claudia polcos szekrény

POLCOS SZEKRÉNY "Balázs"

SZ-001 KÉTAJTÓS POLCOS SZEKRÉNY

H-0001 Kétajtós polcos

H-0002 Egyajtós polcos

H-0004 Kétrészes négyajtós polcos

H-0012 Egyajtós polcos

H-0013 Kétajtós polcos

Soft plus polcos szekrény 72

2016. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez minden, csak nem link. Hol lehet kapni?
2016. aug. 28. 00:13
 7/7 A kérdező kommentje:

az első nem is néz ki rosszul, sőt nem is drága.


Budapest és Vác. Köszi. A benzinem is majdnem annyi lenne, meg az utánfutó bérlés, mint maga a szekrény.


Hozzáírtam a szekrénynévhez az én városomat, hát véletlenül sem dob ki semmit.

2016. aug. 28. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!