Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen falszínt válasszak?

Milyen falszínt válasszak?

Figyelt kérdés
Vettünk egy tengerpartos fali pósztert ami eltakarja a teljes falamat főleg kék színek vannak benne, a szemköztifalon milyen szín lenne az ideális illetve még a mellette lévőn? Még nem raktuk fel a tapétát de félek, hogy túl hideg lesz a szoba. A padló világosbarna, az ágyam támlája zöldes-sárgás de nem nagyon feltünő, az ágy többi része világosbarna és az összes többi bútor fehér (képkeret,óra,asztal,polcok). Sárgát és zöldet kifejezetten nem szeretnék (éppen ezért kéne lecserélni az ágyamat is csak még nem találtunk megfelelőt, de a közeljövőben valószínüleg megtörténik). Valami melegebb színre gondoltam csak nem tudom, hogy mennyire passzolna a kékkel, mint pl: sötét lila, piros. Van egyetlen egy zöldes árnyalat ami tetszik az a nagyon nagyon sötét zöld, de lehet, hogy van benne egy kicsi kék is ez viszont mivel olyan sötét kicsinyítené az alapból is kicsi szobámat. Ezen kívül még ami lehet, hogy jó lenne az a szürke de abból meg nem tudom, hogy milyen árnyalat legyen (ha valaki esetleg tudna a leírtakhoz illő szürkét linkelni vagy bármi annak nagyon örülnék). Azért kellene 2 falat kifestrni mert a 3. falam konkrétan nincs, az egész tükörből áll. Valakinek valami ötlete erre? Nagyon megköszönném

2016. szept. 4. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Homokszín, világokék,bézs

Az ágyat pedig fehérre cseréld,és ellentétes (tehát ha a fal bézs, akkor kékkel, ha kék akkor pl. bézzsel) dekorral díszítsd.


Amiket felsoroltál egyik em passzolna. Az egészfalas festméyneknek vagy posztereknek az a hátránya, hogy csak visszafogott, egységes színvilággal mutatnak jól. A tengerkék pedig eleve üti a lilát és a pirosat is.


Ilyen összhatásra gondoltam:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) jöhetnek még
2016. szept. 5. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!