Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen beépíthető sütőt és...

Milyen beépíthető sütőt és gázfőzőlapot választanátok?

Figyelt kérdés
Most vettünk házat,új konyhabútort szeretnék és bele szeretném építtetni az előbb említetteket.Viszont abszolút nem vagyok jártas ebben és ezért kérnék egy kis segítséget milyet is válasszak.
2016. szept. 4. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Gázt biztos nem választanék.


Régebben sima elektromos főzőlapunk volt, már az is sokkal jobb; most indukciós, az egy álom :) Nem választanék mást.

Sütőből nekem igazából mindegy legyen elektromos,légkeveréses, legyen grill funkciója - de ez manapság szinte alap

2016. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Én szeretem a gázos főzőlapot, nem választanék elektromos ha van elérhető gázcsatlakozás a konyhában. Sütő: légkeverés, grill legyen mindenképp, a forgónyársas megoldás is jó. Drágább, de jó megoldás a gőzös sütő.
2016. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

Nemrég vettünk indukciós főzőlapot (gázt nem lehetett bevezetni). Egy álom rajta a főzés, de komolyan! Abszolút nem bántam meg!

Ha kifut az étel, utána nem ég oda, és azonnal fel lehet törölni mosogatókendővel.

Rizst is nagyon jól lehet főzni vele: ha felszívta a rizs a vizet, utána 2-esre rakom, 10 percre beidőzítem, utána már rá se kell hederíteni, nem ég oda!

Azzal riogattak, hogy az edényeim felét kidobhatom, de csak 2-3-at nem tudok rajta használni, a többit igen. Sajnos az alumínium kuktám is ezek között van, amit igazán sajnálok, bár alátéttel azt is tudnám használni...

2016. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!