Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fekete- fehér konyhabútorhoz...

Fekete- fehér konyhabútorhoz milyen színű munkalap, és milyen színű csempe illene?

Figyelt kérdés

Olyan konyhabútort szeretnénk csináltatni a párommal aminek az alsó része fekete színű, a felső szekrények

pedig fehér színűek lennének.

Még a csempét és a munkalapot nem választottuk ki.

A járólap a konyhában, fehéres-szürkés színű lesz.

Így szürkés munkalapra gondoltunk első körben.


2016. szept. 12. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Csempéből olyan színűt választanék, mint a járólap, esetleg egy árnyalattal világosabbat. Vagy vannak olyan mozaikosok, amiben több árnyalat keveredik.

Munkalapnak is jó lehet a szürkés. Fekete jól mutatna, de nagyon kényes, naponta látszana rajta a por. Fehér is kényes.

2016. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Munkalap egyébként milyen anyagból lesz?

Nekem nagyon tetszik a fa, vagy fautánzat. Szerintem jól mutatna és nem lenne túl hideg az összhatás.

2016. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én valami természetes fa színt tennék bele, valami meleg, nem túl sötétet. Lehet igazi fa vagy fahatású is. Csempe... Hát, ha az én lakásom lenne, belevinnék esetleg egy szép zöldet, de ha visszafogottabbak vagytok akkor vagy fehér, vagy olyan, mint a járólap.
2016. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!