Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen, melyik lakberendező...

Milyen, melyik lakberendező áruházat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Mindegyik más stílusú és minőségű, kinek-mi jött be? Úgy hallottam, hogy az ikea-kika minősége a csökkent az utóbbi időben, így van?

2016. okt. 5. 19:18
 1/2 gömbicica ***** válasza:

sok mindentől függ.

ne azt nézd, kinek mi jön be.

nem ismerhetjük a lakásodat, a méreteit, fekvését, stb.


én ha módomban állna

fenyőbutort vennék az egész lakásba,

a falat fehérre festeném, és minden évszakban más-más függönnyel, faliképpel stb tenném egyedivé

a lehető legkevesebb porfogót használnám, pl. sötétifüggöny, kárpitos butor minél kevesebb.

minden butor alatt kisöpörhető, feltörölhető hely legyen,

nem vennék szekrénysort, mert csak lik-luk az egész

csinálnék inkább egy gardróbot, vagy egy valamekkora falrészt elfoglaló ruhásszekrényt akasztósat, rakósat stb.

alakitanék ki helyet esetlegesen bőröndöknek, plédeknek....


szóval szerintem igy nehéz tanácsot adni.

2016. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval.Az a lényeg,hogy neked melyik stílus tetszik...én pl.nem csinálnám olyanra a lakásom amilyet az első írt.Másnál lehet tetszene,de sajátnak nem.Én nagyon szeretem az Ikea-t.van választási lehetőség árban,nekem a minőséggel eddig nem volt problémám,és jó ötleteket tud adni....
2016. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!