Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ezekhez az összetartozó...

Ezekhez az összetartozó bútorokhoz és ágyhoz milyen falszín illene? (1 kép)

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom eldönteni, hogy milyen szín menne hozzá. Ami a képen van tapéta vagy mi az nekem nagyon nem tetszik.


2016. okt. 8. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez viszonylag semleges szín...Fiú v. vagy lány?Pasztel színeket szeretnél,v. lehet erősebb....Tetszik-e,ha 3 fal azonos színű,egy meg más...Kevés az info amit írtál ....Ha "semleges" színt szeretnél és egységeset,akkor megy hozzá a vanilia,bézs,cappuccino,de sima fehér is,színes kiegészítővel pl. szőnyeg,függöny
2016. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Hmm. Igazából vevő vagyok bármire, csak nehéz elképzelnem ezt a szobát más színekkel, így meg nem az igazi. Fehérre is gondoltam. De az hosszú távon lehet unalmas. Erős színt pedig talán csak a negyedik falra gondolnám. Nincs kedvenc színem. Inkább csak a narancssárgát kerülöm.
2016. okt. 8. 16:10
 3/3 A kérdező kommentje:
A bézs az ami még tetszik közülük. Nem tudom, hogy a rózsaszínes bézs menne-e. A nevét sajnos nem tudom ennek a színnek. :D Szóval amúgy tetszik az a 3ugyanolyan 1 más féle színes fal is.
2016. okt. 8. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!